FOTO: Problem koji nije rešen već 35 godina

25. septembar 2019. | Rad gradskih preduzeća

Ovo je treća godina kako Vam šaljem upozorenje na neuređenost prolaza i prilaza kod Vrtića "Palčica" koji je, takoreći, u centru grada.

Naime, pored velikog parkinga, koji je za pohvalu, već 35 godina nije rešen prilaz podzemnoj garaži i prolaz koji se pretvori u "jezera" od atmosferskih voda i kaljugu u kojoj se parkiraju automobili.

Zapravo, treći put pišem zato što tim prolazom deca koja idu u OŠ "Petefi Šandor" moraju da prođu, kao i roditelji koji dovode sasvim malu decu u Vrtić, nadopustivo je da grad kao što je Novi Sad ne može da reši ovo pitanje toliko godina!?

Megafon #549

Megafon #549

Megafon #549

Megafon #549

Megafon #549

Oceni vest:
7
2

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)
  • Milan

    pre 20 dana i 14 sati

    nece da sredjuju, ne isplati se zbog stanara, svakako tu hoce garazu da prave

    Oceni komentar:
    1
    2
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.