FOTO: Problem sa smećem na Telepu

12. oktobar 2020. | Rad gradskih preduzeća

Poštovani,

Ne znam da li ce pomoći time što ću se obratiti vama ovde ali mi u Bolmanskoj ulici imamo problem sa kontejnerima. "Nikle" su zgrade u ulici a nema adekvatan broj kontejnera i smeće se gomila i postaje leglo zaraze.

Ilija

Megafon #900

Oceni vest:
2
0

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj predmet još uvek nije komentarisan

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.