FOTO: Problem stanara sa "Čistoćom"

20. maj 2020. | Rad gradskih preduzeća

Mi, stanari zgrade u Ulici Zmaja Ognjena Vuka br. 20 imamo problem sa "Čistoćom" pošto bez ikakvog predhodnog obaveštenja žele da postave podzemne kontejnere ispred ulaza u zgradu i pored brojnih problema:

• ionako imamo ogroman problem sa parkiranjem, a na ovaj način gubimo 4 mesta

• Ulica Zmaja Ognjena Vuka je slepa i uska, a frekvencija saobraćaja je velika i biće dodatno problem i za "Čistoću" da odnosi to smeće. Jednostavno, to im nije praktično

• na bulevaru Kralja Petra bi iste kontejnere mogli postaviti na više lokacija koje nikome ne bi smetali
 
• na zelenoj površini uz to mesto planiraju da naprave dečije igralište pa i tu nema logike
 
I komšije iz ulaza na broju 18 se slažu sa nama i spremni su da potpišu peticiju.

JKP "Čistoći" smo poslali pritužbu-reklamaciju i nadamo se skorijem odgovoru.

 
 Zabrinuti stanar

Megafon #776

Megafon #776

Megafon #776

Oceni vest:
6
4

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj predmet još uvek nije komentarisan

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.