Rešen problem

07. mart 2019. | Rad gradskih preduzeća

Pisao sam pre par meseci o problemu sa neobeleženom raskrsnicom u industrijskoj zoni, i danas sam sa oduševljenjem primetio da je problem rešen. Znakovi postavljeni, kao što se vidi na slici. Predmet 417 je rešen. :)

Megafon #439

Oceni vest:
9
0

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)
  • Susi

    pre 74 dana i 16 sati

    Bravo!

    Oceni komentar:
    0
    1
  • Tole Asurdžić

    pre 68 dana i 13 sati

    Ali ni dalje nema, za vozače sa strane, putokaz kad siđu sa bulevara gde treba da idu.

    Oceni komentar:
    0
    1
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.