CineStar - repertoar za utorak


’Gde si pošla, Bernadet?  • Cinelady • Where’d You Go, Bernadette •  


• Komedija • Reditelj: Richard Linklater • Gl. uloge: Cate Blanchett, Kristen Wiig


2D 20:00**, 20:15 osim čet, 22:05**, 22:20 osim čet


Terminator: Mračna sudbina • Premijera • Terminator: Dark Fate •  


• Akcija • Reditelj: Tim Miller • Gl. uloge: Linda Hamilton, Mackenzie Davis


EXTREME 2D 18:15, 20:40, 23:05 samo pet sub


4DX 19:30, 21:55


Dr. Sleep • Pretpremijera • Doctor Sleep •  


• Horror • Reditelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Ewan McGregor


2D 20:00


Porodica Adams - sinh • Pretpremijera • The Addams Family •  


• Animirani • Reditelj: Conrad Vernon • Gl. uloge: Srđan Timarov, Dušica Novaković


2D 17:05, 19:15


EXTREME 2D 11:00*, 12:45*, 14:40, 16:30


REALD 3D 11:45*, 13:40, 15:30


Porodica Adams - titl • Pretpremijera • The Addams Family •  


• Animirani • Reditelj: Conrad Vernon • Gl. uloge: Oscar Isaac, Charlize Theron


2D 18:15


Polaroid • Polaroid •  


• Horror • Reditelj: Lars Klevberg • Gl. uloge: Madelaine Petsch, Javier Botet


2D 19:30**, 21:15**


To: Drugo poglavlje • It Chapter Two •  


• Horror • Reditelj: Andy Muschietti • Gl. uloge: James McAvoy, Jessica Chastain


2D 19:00**, 22:05**


Fiksizi: Majstorčići - sinh • Premijera • Fixies •  


• Animirani • Reditelj: Kirk Harris • Gl. uloge: 


2D 11:00*, 11:55*, 13:45, 15:05, 15:30, 17:15


Concerto/Zagonetne varijacije/Rajmonda čin III - UŽIVO • Spektakli • Concerto / Enigma variations / Raymonda Act III  •  


• balet • Reditelj: Kenneth MacMillan / Frederick Ashton / Marius Petipa • 


2D 20:15 samo uto


Ekipa • Ekipa •  


• Komedija • Reditelj: Marko Sopić • Gl. uloge: Andrija Milošević, Rade Ćosić


2D 18:00, 20:00, 22:00, 22:50 


Ovčica Šone Film: Farmagedon - sinh • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon •  


• Animirani • Reditelj: Will Becher • Gl. uloge: 


2D 11:55*, 13:00*, 14:15, 16:15


Džudi • Judy •  


• Drama • Reditelj: Rupert Goold • Gl. uloge: Renée Zellweger, Bella Ramsey


2D 22:15 osim čet


Bol i slava • Pain & Glory •  


• Drama • Reditelj: Pedro Almodóvar • Gl. uloge: Antonio Banderas, Penélope Cruz


2D 17:55 osim čet sub


Grdana: Gospodarica zla - sinh • Maleficent: Mistress of Evil •  


• porodična avantura, fantazija • Reditelj: Joachim Ronning • Gl. uloge: Ivana Knežević, Anica Dobra


2D 11:10*, 13:25 osim čet, 15:00 samo ned, 15:15**, 15:40 osim čet sub


4DX 3D 15:00, 17:15**


Grdana: Gospodarica zla - titl • Maleficent: Mistress of Evil •  


• porodična avantura, fantazija • Reditelj: Joachim Ronning • Gl. uloge: Angelina Jolie, Elle Fanning


2D 19:00 osim čet, 21:15 osim čet


REALD 3D 17:45 samo ned, 17:50**, 18:00 osim ned čet


4DX 3D 17:15 osim čet


Povratak u Zombilend • Zombieland: Double Tap •  


• Akcija • Reditelj: Ruben Fleischer • Gl. uloge: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg


2D 15:00 samo uto, 16:15 osim uto


Džoker • Joker •  


• krimi, drama • Reditelj: Todd Phillips • Gl. uloge: Joaquin Phoenix, Robert De Niro


2D 17:15, 19:40, 20:30 osim uto, 22:05


Blizanac • Gemini man  HFR •  


• Akcija • Reditelj: Ang Lee • Gl. uloge: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead


3D HFR 17:00 samo uto, 18:15 osim uto, 22:50 osim uto


Vojna akademija 5 • Vojna akademija 5 •  


• Drama • Reditelj: Dejan Zečević • Gl. uloge: Bojan Perić, Nina Janković


2D 17:30 samo sub, 20:00 osim čet


Jeti: Snežni čovek - sinh • Abominable  •  


• Animirani • Reditelj: Jill Culton • Gl. uloge: Anja Mit, Vasilije Prvulović


2D 11:15 samo ned, 11:55 samo sub, 12:40*, 15:40 samo sub, 16:15, 17:30**


4DX 3D 11:00*, 13:05*


Dora i izgubljeni zlatni grad • Dora and the Lost City of Gold •  


• porodična avantura • Reditelj: James Bobin • Gl. uloge: Isabela Moner, Benicio Del Toro


2D 11:30*


Priča o igračkama 4 - sinh • Toy Story 4  •  


• Animirani • Reditelj: Josh Cooley • Gl. uloge: Gordan Kičić, Milena Predić


2D 13:05 samo ned, 13:50**, 14:00 osim ned čet


Prevarantkinje sa Vol Strita • Hustlers •  


• Drama • Reditelj: Lorene Scafaria • Gl. uloge: Jennifer Lopez, Constance Wu


2D 15:45**, 15:55 osim ned čet


Velika avantura - sinh • Big trip •  


• Animirani • Reditelj: Natalia Lopato • Gl. uloge: 


2D 11:00*, 14:35


Kralj lavova - sinh • The Lion King •  


• avantura • Reditelj: Jon Favreau • Gl. uloge: Dragan Vujić Vujke, Marko Marković


2D 14:00 osim uto


* =  samo sub ned, ** =  samo čet

CineStar - repertoar za utorak
Kada? 12. novembar 2019 . / Gde? CineStar

Prisustvo ovom dešavanju do sada najavilo je 1 posetilaca

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.