CineStar repertoar - petak

Park užasa • Premijera • Hell Fest •
• Horror • Reditelj: Gregory Plotkin • Gl. uloge: Amy Forsyth, Reign Edwards
2D 19:05 osim pon uto sre, 20:30**, 20:55 osim pon uto sre, 22:25**, 22:45 samo pet sub
4DX 17:35



Prvi čovek na mesecu • Premijera • First Man •
• drama, biografski, istorijski • Reditelj: Damien Chazelle • Gl. uloge: Ryan Gosling, Claire Foy
EXTREME 2D 19:00, 21:45
4DX 19:35



Teška vremena u El Rojalu • Premijera • Bad Times at the El Royale •
• krimi, misterija • Reditelj: Drew Goddard • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Jon Hamm
2D 17:15 osim pon uto sre, 20:30, 22:15 osim pon uto sre, 22:30**



Tajne avanture mačaka - sinh • Cats 
• Animirani • Reditelj: Gary Wang • Gl. uloge: Marko Kon, Marko Mandić
2D 11:45*, 12:00**, 13:00 osim čet pet, 15:15, 17:25
REALD 3D 14:00 osim pon uto sre, 14:05**, 16:15


Majerling - UŽIVO • Mayerling •
• balet • Reditelj: Kenneth MacMillan • Gl. uloge: The Royal Ballet
2D 20:15 samo pon



Brzi Brzić - sinh • Wheely •
• Animirani • Reditelj: Yusry Abdul Halim • Gl. uloge:
2D 12:00 samo uto, 13:00 samo pon, 18:00 samo pon, 18:15 samo sre



Bel i Sebastijan: Najbolji prijatelji - sinh • Belle et Sebastien 3, le dernier chapitre •
• porodični • Reditelj: Clovis Cornillac • Gl. uloge: Félix Bossuet, Tchéky Karyo
2D 12:30 samo pon, 16:15 samo uto



Cirklin, Koko i divlji nosorog - sinh • Cirkeline, Coco og det vilde naesehorn •
• Animacija, porodični • Reditelj: Jannik Hastrup • Gl. uloge: Magdalena Nonsgjogv Trantou, Yasmin Cekic
2D 15:00 samo uto



Kapetan Morten i kraljica paukova - sinh • Captain Morten and the Spider Queen •
• Animacija • Reditelj: Kaspar Jancis, Henry Nicholson • Gl. uloge: Ciarán Hinds, Brendan Gleeson
2D 18:00 samo uto



Igračke iz budućnosti - titl • Time Toys •
• porodični • Reditelj: Mark Rosman • Gl. uloge: Griffin Cleveland, Josie Totah
2D 15:00 samo pon



Moj prijatelj žirafa - titl • Dikkertje Dap •
• avantura • Reditelj: Barbara Bredero • Gl. uloge: Liam de Vries, Martijn Fischer
2D 12:00 samo pon, 12:30 samo sre



Aladin 2 - titl • Aladin 2 •
• Avantura • Reditelj: Lionel Steketee • Gl. uloge: Kev Adams, Jamel Debbouze
2D 16:00 samo sre, 18:15 samo pon



Espen u svetu planinskog kralja - titl • Askeladden- I Dovregubbens hall •
• avantura • Reditelj: Mikkel Sandemose • Gl. uloge: Vebjřrn Enger, Eili Harboe
2D 18:15 samo uto



Fantastičan dan na planeti zemlji - sinh • Earth: One amazing day •
• porodični • Reditelj: Richard Dale • Gl. uloge: Robert Redford, Jackie Chan
2D 12:30 samo uto, 14:00 samo sre, 16:00 samo pon



Mali traktor Fergi 3 - sinh • Grĺtass gir gass •
• porodični • Reditelj: Peder Hamdahl Ness • Gl. uloge: Dagny Backer Johnsen, Jeppe Beck Laursen
2D 14:00 samo uto, 16:15 samo sre



Mumini i zimske čarolije - sinh • Muumien taikatalvi •
• Animacija, porodični, avantura • Reditelj: Ira Carpelan • Gl. uloge: Stellan Skarsgĺrd, Alicia Vikander
2D 13:00 samo sre, 16:00 samo uto, 16:15 samo pon


Ferdinand - sinh • Ferdinand •
• animirani, porodicni, avantura • Reditelj: Carlos Saldanha • Gl. uloge: Aleksandar Radojičić, Tamara Krcunović
REALD 3D 12:00 samo sre, 13:00 samo uto, 14:00 samo pon



Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona - sinh • Mission Kathmandu: The Adventures Of Nelly & Simon •
• animacija, avantura, porodični • Reditelj: Nancy Florence Savard • Gl. uloge: Jelena Kosara, Đorde Stojković
2D 18:00 samo sre



Mali veseljak: Brod spasilac - sinh • Elias og Storegaps Hemmelighet •
• animacija • Reditelj: Will Ashurst • Gl. uloge: Miloš Klanšček, Igor Lazarević
2D 15:00 samo sre



Zvezda je rođena • A Star is Born •
• Drama, mjuzikl • Reditelj: Bradley Cooper • Gl. uloge: Lady Gaga, Bradley Cooper
2D 17:50, 20:30, 23:15 samo pet sub



Kuća magičnog sata • The House with a Clock in Its Walls •
• Avantura • Reditelj: Eli Roth • Gl. uloge: Jack Black, Cate Blanchett
2D 11:15*, 14:00, 16:05, 18:15
4DX 13:05 osim čet pet, 15:20



Venom • Venom •
• akcija, fantazija, horor, SF • Reditelj: Ruben Fleischer • Gl. uloge: Tom Hardy, Riz Ahmed
2D 19:35, 21:55
REALD 3D 18:25, 20:45, 23:05 samo pet sub
4DX 3D 22:25



Vecernja škola • Night School •
• Komedija • Reditelj: Malcom D. Lee • Gl. uloge: Kevin Hart, Tiffany Haddish
2D 19:00



Kondorito: Avantura u svemiru - sinh • Condorito: The Movie •
• animirani • Reditelj: Alex Orrelle • Gl. uloge: Sloba Stefanović, Nikola Bulatović
2D 11:15*, 12:00**, 14:00, 16:00
REALD 3D 13:05*, 14:30**, 15:15 osim pon uto sre, 17:15 osim pon uto sre



Pepermint • Peppermint •
• Akcija • Reditelj: Pierre Morel • Gl. uloge: Jennifer Garner, Richard Cabral
2D 20:00 osim pon uto sre, 20:15**



Stopalići - titl • Smallfoot •
• Animacija, porodicni • Reditelj: Karey Kirkpatrick • Gl. uloge: Channing Tatum, Zendaya
2D 12:00**, 14:00
EXTREME 2D 11:00*, 17:00
EXTREME 3D 13:00 osim čet pet, 15:00



Zlogonje • Zlogonje •
• fantazija • Reditelj: Raško Miljković • Gl. uloge: Mihajlo Milavić, Silma Mahmuti
2D 15:00 osim pon uto sre



Džoni Ingliš - Ponovo u akciji • Johnny English Strikes Again •
• Komedija • Reditelj: David Kerr • Gl. uloge: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko
2D 18:00, 20:00



Beli očnjak - titl • White Fang •
• Animacija, porodicni, avantura • Reditelj: Alexandre Espigares • Gl. uloge: Rashida Jones, Nick Offerman
2D 11:00*, 13:00*, 17:05



Predator: Evolucija • The Predator •
• akcija, avantura, horor • Reditelj: Shane Black • Gl. uloge: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes
2D 15:00 osim pon uto sre



Slatka mala tajna • A Simple Favor •
• Triler • Reditelj: Paul Feig • Gl. uloge: Anna Kendrick, Blake Lively
2D 21:15



Opatica iz pakla • The Nun •
• Horor • Reditelj: Corin Hardy • Gl. uloge: Taissa Farmiga, Bonnie Aarons
2D 21:55, 23:15 samo pet sub



Ringe ringe raja - sinh • Duck Duck Goose •


• animirani • Reditelj: Christopher Jenkins • Gl. uloge: Marko Marković, Nevena Kočović
2D 11:00*



Tom i Bob: Misija spašavanja sveta - sinh • Two tails •
• animirani, porodični • Reditelj: Viktor Azeev • Gl. uloge: Jovana Jelovac, Miljan Prljeta
2D 11:15*



Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! - sinh • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation •
• Animacija, avantura • Reditelj: Genndy Tartakovsky • Gl. uloge: Dragan Mićanović, Iva Stefanović
2D 11:30*, 12:00**, 16:00
REALD 3D 13:00*
4DX 3D 11:00*



Neviđeni 2 - sinh • Incredibles 2 •
• animirana avantura, porodični • Reditelj: Brad Bird • Gl. uloge: Boris Pingović, Teodora Ristovski
2D 11:30*



* = samo sub ned, ** = samo pon uto sre

CineStar repertoar - petak
Kada? 12. oktobar 2018 . / Gde? CineStar

Prisustvo ovom dešavanju do sada najavilo je 1 posetilaca

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.

servisne informacije novi sad horoskop bez vode gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević novosađani betanija bebe gradsko groblje isključenja struje Vreme u Novom Sadu RHMZ sahrane raspored sahrana novi sad maturanti Isključenje struje isključenje vode jkp novosadska toplana novosadsko porodilište Spens JKP Vodovod i kanalizacija novorođenčad servisne informacije plato spensa vremenska prognoza novi sad Elektrodistribucija Novi Sad klinika za ginekologiju i akušerstvo bez struje elektrovojvodina Republički hidrometeorološki zavod javno komunalno preduzeće vodovod i kanalizacija