CineStar repertoar - sreda

Opasne mame 2: Božić • Premijera • A Bad Moms Christmas •
• komedija • Reditelj: Jon Lucas • Gl. uloge: Mila Kunis, Kristen Bell
2D 15:35, 19:45**, 20:00 samo čet
EXTREME 2D 17:40**, 17:45 osim sre, 20:05 osim sre čet, 22:25



Družina iz džungle - sinh • Premijera • Jungle Bunch •
• animirani, porodični, avantura • Reditelj: David Alaux • Gl. uloge: Uroš Jovicic, Boki Žirovic
2D 17:45
EXTREME 2D 11:15*, 13:15*, 15:40**, 15:45 osim sre
REALD 3D 14:15, 16:15, 18:15
4DX 3D 11:00*, 14:15**, 15:05 osim sre, 16:20**, 17:10 osim sre



Ubistvo u Orijent Ekspresu • Premijera • Murder on the Orient Express •
• Krimi, drama, misterija • Reditelj: Kenneth Branagh • Gl. uloge: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer
2D 17:25, 20:15 osim čet, 22:35
EXTREME 2D 20:05 samo čet



The Books of Knjige: Slucajevi Pravde • Premijera • The Books of Knjige: Slucajevi Pravde •
• krimi, komedija • Reditelj: Zoran Markovic • Gl. uloge: Veselin Gajovic, Goran Vujovic
2D 20:15, 22:15



Liga pravde • Pretpremijera • Justice League •
• akciona avantura, SF • Reditelj: Zack Snyder • Gl. uloge: Ben Affleck, Gal Gadot
EXTREME 3D 20:00**
4DX 3D 21:15**



Slagalica strave 8 • Jigsaw •
• horor, triler • Reditelj: Michael Spierig • Gl. uloge: Laura Vandervoort, Tobin Bell
2D 19:00, 22:00 osim sre, 22:05**



Tor: Ragnarok • Thor: Ragnarok •
• akciona avantura, SF • Reditelj: Taika Waititi • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston
2D 13:00*, 17:15, 20:00, 22:35
REALD 3D 16:25, 21:00
4DX 3D 18:30**, 19:15 osim sre, 21:55 osim sre



Tragovi u snegu • Wind River •
• akcioni triler • Reditelj: Taylor Sheridan • Gl. uloge: Elizabeth Olsen, Jeremy Renner
2D 15:00 samo pon, 18:00 osim pon, 20:00 osim sre, 20:15**



Matilda • Matilda •
• biografska istorijska drama • Reditelj: Aleksey Uchitel • Gl. uloge: Michalina Olszanska, Lars Eidinger
2D 18:00 samo pon, 19:45 osim pon



Čudovišta iz moje porodice - sinh • Happy Family •
• animirani, porodični, avantura • Reditelj: Holger Tappe • Gl. uloge: Boki Milivojević, Jelena Jovičić
2D 11:00*, 15:00, 17:00 osim čet
REALD 3D 14:00, 16:00
4DX 3D 13:05*



Najhrabriji • Only the Brave •
• biografija, drama • Reditelj: Joseph Kosinski • Gl. uloge: Josh Brolin, Miles Teller
2D 17:25 samo čet, 19:00 osim čet, 22:25 samo čet



Srećan dan smrti • Happy Death Day •
• horor, misterija, triler • Reditelj: Christopher Landon • Gl. uloge: Jessica Rothe, Israel Broussard
2D 22:05 osim pon, 22:30 samo pon



Geostorm • Geostorm •
• akciona avantura, SF • Reditelj: Dean Devlin • Gl. uloge: Gerard Butler, Abbie Cornish
2D 18:00**, 19:45 osim sre



Prokleti pas • Prokleti pas •
• akciona crna komedija • Reditelj: Dragan Pešikan • Gl. uloge: Srđan Žika Todorović, Nina Seničar 2D 18:00 osim ned sre sub


 


Sneško • The Snowman •
• Triler • Reditelj: Tomas Alfredson • Gl. uloge: Michael Fassbender, Rebecca Ferguson
2D 20:15 samo čet, 21:35 osim čet



Maska od kože: Početak • Leatherface •
• Horror • Reditelj: Alexandre Bustillo • Gl. uloge: Stephen Dorff, James Bloor
2D 18:00*
Blejd Raner 2049 • Blade Runner 2049 •
• SF, triler • Reditelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Ryan Gosling, Harrison Ford
REALD 3D 22:15 osim sre, 22:25**



Lego Ninjago Film - titl • The Lego Ninjago Movie •
• animirani, akcioni, avantura • Reditelj: Charlie Bean • Gl. uloge: Olivia Munn, Dave Franco
2D 11:00*, 13:00*, 15:15
REALD 3D 11:45*, 14:15



Mali šef - sinh • Matine • The Boss Baby •
• animirani , porodični , komedija • Reditelj: Hendel Butoy, Tom McGrath • Gl. uloge: Srđan Timarov , Nikola Brun
2D 11:00*



Moj mali Poni Film - sinh • My Little Pony: The Movie •
• animirani, porodični, avantura • Reditelj: Jayson Thiessen • Gl. uloge: Marijana Arandjelović, Jelena Jovičić
2D 11:30*, 13:35*, 15:40



Mali Bigfoot - sinh • The Son of Bigfoot •
• animirani, porodični, avantura • Reditelj: Jeremy Degruson • Gl. uloge: Aleksandra Širkić, Nikola Vujović
2D 13:15*, 15:15 osim pon
REALD 3D 11:45*



Tvrd orah 2 - sinh • Matine • The Nut Job 2: Nutty by Nature •
• animirani, porodični, avantura • Reditelj: Cal Brunker • Gl. uloge: Boris Milivojević, Jelena Trkulja
2D 11:15*



Grozan ja 3 - sinh • Matine • Despicable Me 3 •
• animirani, porodični, avantura • Reditelj: Pierre Coffin, Kyle Balda • Gl. uloge: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević
2D 11:00*



Štrumpfovi: Skriveno selo - sinh • Matine • Smurfs: The Lost Village •
• Animirani • Reditelj: Kelly Asbury • Gl. uloge: Dragan Vujić, Tamara Aleksić
2D 13:00*
* = samo sub ned, ** = samo sre

CineStar repertoar - sreda
Kada? 15. novembar 2017 . / Gde? CineStar

Prisustvo ovom dešavanju do sada najavilo je 1 posetilaca

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.

zdravlje horoskop muzička omladina novog sada JKP Vodovod i kanalizacija koncert kovilj bez vode udžbenici tajne horoskopa Spens dunav Petrovaradin novi sad novosađani bebe vremenska prognoza novi sad bez struje havarija na vodovodu Srbija stanovi isključenja struje Kać vremenska prognoza elektrovojvodina Isidor Bajić novosadsko porodilište dunavska sonata betanija crna gora štrand