Arena Cineplex - repertoar za subotu

Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)
The Queen’s Corgi 3D


Žanr: Animirani
Trajanje:  92 min
11:45, 13:35, 16:30


 2D: 11.15, 16.00


 


Crni andjeo - El Angel


Režiser: Luis Ortega
Glumci: Lorenzo Ferro, Chino Darin, Daniel Fanego
Žanr: Drama
Trajanje:  118 min
17:35


Starac s revolverom - The Old Man & the Gun


Režiser: David Lowery
Glumci: Robert Redford, Tom Waits, Casey Affleck, Sissy Spacek
Žanr: Komedija, Drama
Trajanje:  93 min
22:30


Zelena knjiga - GREEN BOOK


Režiser: Peter Farrelly
Glumci: Viggo Mortensen, Mahershala Ali
Žanr: Drama
Trajanje:  130 min
19:45


Gospodar Pariza - Emperor of Paris.


Režiser: Jean-François Richet
Glumci: Olga Kurylenko, Vincent Cassel
Žanr: Avantura
18:15, 22:15


Kako da dresirate svog zmaja 3 2D (sinhronizovano)
How To Train Your Dragon 3 2D


Žanr: Avantura, Animirani
Trajanje:  104 min
12:00, 14:00


ČOVEK IZ SENKE - Vice.


Režiser: Adam McKay
Glumci: Amy Adams, Steve Carell, Christian Bale
Žanr: Drama
Trajanje:  132 min
15:10


Kapetan Marvel 3D - Captain Marvel 3D


Režiser: Anna Boden, Ryan Fleck
Glumci: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn
Žanr: Akcioni, Avantura, SF
Trajanje:  124 min
17:30, 20:00, 22:30


Šavovi - Šavovi


Režiser: Miroslav Terzić
Glumci:
Žanr: Drama
Trajanje:  97 min
18:35, 20:20, 22:10


Tajna svetionika - The Vanishing


Režiser:  Kristoffer Nyholm
Glumci: Gerard Butler, Peter Mullan
Žanr: Triler
Trajanje:  101 min
22:20


Replike - Replicas


Režiser:  Jeffrey Nachmanoff
Glumci: Keanu Reeves, Alice Eve
Žanr: SF
Trajanje:  107 min
22:05


Kapetan Marvel - Captain Marvel


Režiser: Anna Boden, Ryan Fleck
Glumci: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn
Žanr: Akcioni, Avantura, SF
Trajanje:  124 min
14:00, 15:35


Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)
How To Train Your Dragon 3


Žanr: Avantura, Animirani
Trajanje:  104 min
11.30, 13:30, 15:30, 17:50


Lego film 2 (titlovano) - The Lego Movie 2


Režiser: Mike Mitchell, Trisha Gum
Glumci: Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett
Žanr: Animirani
13:10


Escape Room - Escape Room


Režiser: Adam Robitel
Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Žanr: Triler, SF
Trajanje:  100 min
20:40


Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano) - Up and Away


Žanr: Animirani
Trajanje:  81 min
13:00


Povratak Meri Popins
Mary Poppins Returns


Režiser: Rob Marshall
Glumci: Emily Blunt, Meryl Streep, Colin Firth
Žanr: Fantazija, Mjuzikl
Trajanje:  130 min
15.10



Taksi bluz


Režiser: Miroslav Stamatov
Glumci: Andrija Milošević, Boris Milivojević, Milena Predić
Žanr: Komedija
Trajanje:  95 min
18:30, 20:30


Ralf razbija internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)
Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2


Žanr: Avantura, Animirani
Trajanje:  112 min
11:00


Grinč 2D (sinhronizovan) - The Grinch 2D


Trajanje:  90 min
Distributer: Taramount
Zemlja porekla: US
11:15


 


 

Arena Cineplex - repertoar za subotu
Kada? 16. mart 2019 . / Gde? Arena Cineplex

Prisustvo ovom dešavanju do sada najavilo je 1 posetilaca

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.

bez struje klinika za ginekologiju i akušerstvo vremenska prognoza novi sad Republički hidrometeorološki zavod bebe Elektrodistribucija Novi Sad bez vode isključenja struje gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević Spens maturanti novorođenčad gradsko groblje vremenska prognoza novosađani servisne informacije novi sad plato spensa sahrane servisne informacije Isključenje struje Vreme u Novom Sadu betanija horoskop isključenje vode RHMZ novosadsko porodilište raspored sahrana novi sad JKP Vodovod i kanalizacija jkp novosadska toplana elektrovojvodina