CineStar repertoar - nedelja

Deadpool 2 • Premijera • Deadpool 2 •
• akcioni, avantura, komedija • Reditelj: David Leitch • Gl. uloge: Ryan Reynolds, Josh Brolin
2D 13:00*, 15:30 samo sre, 16:00 osim sre, 18:00 samo sre, 18:30 osim sre, 19:15 samo sre, 20:00**, 20:30 samo sre, 21:00 osim sre, 22:30
samo sre
EXTREME 2D 14:30 samo sre, 15:00 osim sre, 16:45 samo sre, 17:30 osim sre, 20:00 osim sre, 22:30 osim sre
4DX 11:30*, 14:00 samo sre, 14:15**, 19:00**, 19:15 osim sre čet, 21:30**, 21:45 osim čet



Društvo za književnost i pitu od krompira sa Gernsija • The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society •
• romantična drama • Reditelj: Mike Newell • Gl. uloge: Lily James, Michiel Huisman
2D 17:05 osim čet, 19:30, 21:55**



Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona - sinh • Premijera • Mission Kathmandu: The Adventures Of Nelly & Simon •
• • Reditelj: Nancy Florence Savard • Gl. uloge: Jelena Kosara, Đorde Stojković
2D 15:30**, 16:15 osim čet, 17:15**, 18:00 osim čet
EXTREME 2D 11:00*, 13:00*
REALD 3D 11:45*, 15:30 osim čet, 16:15**, 17:15 osim čet, 18:00**



Solo - Star Wars priča • Pretpremijera • Solo: A Star Wars Story •
• avantura, akcija, SF • Reditelj: Ron Howard • Gl. uloge: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke
EXTREME 3D 20:00 samo sre
4DX 3D 19:00 samo sre


Taxi 5 • Taxi 5 •
• akciona komedija • Reditelj: Franck Gastambide • Gl. uloge: Salvatore Esposito, Franck Gastambide
2D 18:10, 20:15, 22:25
4DX 16:45 samo čet sre, 17:00 osim sre čet



Florensina knjižara • The Bookshop •
• Drama • Reditelj: Isabel Coixet • Gl. uloge: Emily Mortimer, Bill Nighy
2D 15:15



Ostrvo pasa • Isle of Dogs •
• animacija, avantura, komedija • Reditelj: Wes Anderson • Gl. uloge: Bryan Cranston, Edward Norton
2D 19:15



Tri sekunde za večnost • Three Seconds •
• drama, sport • Reditelj: Anton Megerdichev • Gl. uloge: Vladimir Mashkov, John Savage
2D 21:55 osim čet, 22:00**



Ukradena princeza - sinh • The Stolen Princess •
• Animacija • Reditelj: Oleh Malamuzh • Gl. uloge: Bojan Perić, Tamara Dragićević
2D 11:15*, 13:15*, 15:15, 17:15



Svakog dana • Every day •
• romanticna drama • Reditelj: Michael Sucsy • Gl. uloge: Angourie Rice, Justice Smith
2D 14:00


Baš sam lepa • I Feel Pretty •
• Komedija • Reditelj: Abby Kohn • Gl. uloge: Amy Schumer, Michelle Williams
2D 18:05**, 19:45 osim čet


Izvan granica realnosti • Beyond the edge •
• akciona avantura, Sci-Fi • Reditelj: Aleksandr Boguslavskiy • Gl. uloge: Antonio Banderas, Miloš Biković
2D 20:15, 22:30 osim sre


Osvetnici: Rat beskraja • Avengers: Infinity War •
• akcioni, avantura • Reditelj: Anthony Russo, Joe Russo • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Chris Evans
2D 13:15*, 17:30, 19:00**, 20:30
REALD 3D 19:00 osim sre čet, 21:45 samo sre, 22:00 osim sre čet, 22:15**
4DX 3D 14:00 osim sre čet


Igra istine • Truth or Dare •
• horor, triler • Reditelj: Jeff Wadlow • Gl. uloge: Lucy Hale, Tyler Posey
2D 21:25


Neće moći ove noći • Blockers •
• Komedija • Reditelj: Kay Cannon • Gl. uloge: Leslie Mann, Ike Barinholtz
2D 15:00


Poslednja želja • Death Wish •
• akcioni, kriminalisticki • Reditelj: Eli Roth • Gl. uloge: Bruce Willis, Vincent D’Onofrio
2D 21:55 osim čet


Cvrle: Nikad ne letiš sam - sinh • Ploey: You Never Fly Alone •
• animirani • Reditelj: Árni Ásgeirsson • Gl. uloge: Dimitrije Nikolić, Anđela Džaferović
2D 11:30*, 14:15, 16:15, 17:00**


Rampage • Rampage •
• akcioni, avanturisticki, fantazija • Reditelj: Brad Peyton • Gl. uloge: Dwayne Johnson, Naomie Harris
REALD 3D 16:00


Tiho mesto • A Quiet Place •
• horor, triler • Reditelj: John Krasinski • Gl. uloge: Emily Blunt, John Krasinski
2D 18:15 osim čet


Patuljci uzvraćaju udarac - sinh • Gnome Alone •
• Animacija, porodicni, avantura • Reditelj: Peter Lepeniotis • Gl. uloge: Jelena Trkulja, Nikola Malbaša
2D 11:15*, 13:15*


Zec Petar - sinh • Peter Rabbit •
• Animacija, porodicni, avantura • Reditelj: Will Gluck • Gl. uloge: Stefan Bundalo, Aleksandar Radojičić
2D 11:45*, 14:00 osim sre


Leo da Vinči: Misija Mona Liza - sinh • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa •
• animirani, pustolovni • Reditelj: Sergio Manfio • Gl. uloge: Milan Antonić, Milena Živanović
2D 11:30*, 13:15*


Pčelica Maja: Medene igre - sinh • Matine • Maya the Bee: The Honey Games •
• Animacija, porodicni, avantura • Reditelj: Noel Cleary • Gl. uloge: Mina Lazarević, Stevan Pjale
2D 11:00*


Ferdinand - sinh • Matine • Ferdinand •
• animirani, porodicni, avantura • Reditelj: Carlos Saldanha • Gl. uloge: Aleksandar Radojičić, Tamara Krcunović
2D 11:00*



* = samo sub ned, ** = samo čet

CineStar repertoar - nedelja
Kada? 20. maj 2018 . / Gde? CineStar

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.

bez vode novosađani Petrovaradin OK Vojvodina horoskop mup novi sad zdravlje Isidor Bajić dunav Srbija tajne horoskopa udžbenici havarija na vodovodu dunavska sonata bebe novosadsko porodilište MUP Srbije elektrovojvodina štrand betanija JKP Vodovod i kanalizacija MUP "The Frajle" novi sad odbojka Spens isključenja struje vremenska prognoza koncert Kać