Arena Cineplex - repertoar za petak

Džeksi
Jexi


Režiser: Jon Lucas, Scott Moore
Glumci: Rose Byrne, Michael Peña, Adam Devine, Alexandra Shipp
Žanr: Komedija
Trajanje:  84 min
20:15, 22:30

Raširi krila
Spread Your Wings


Režiser: Nicolas Vanier
Glumci: Jean-Paul Rouve, Mélanie Doutey, Lilou Fogli
Žanr: Avantura
Trajanje:  113 min
16:15

Koža
Skin


Režiser: Guy Nattiv
Glumci: Jamie Bell, Danielle Macdonald
Žanr: Drama
Trajanje:  118 min
22:10

Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (OV)
Frozen 2 3D OV


Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci:
Žanr: Animirani
Trajanje:  104 min
20:30

Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)
Frozen 2 serbian dub


Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci:
Žanr: Animirani
Trajanje:  104 min
20:00

Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)
Frozen 2 3D


Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci:
Žanr: Animirani
Trajanje:  104 min
14:00, 16:00, 18:00

Dnevnik Diane Budisavljević
Dnevnik Diane Budisavljević.


Režiser: Dana Budisavljević
Glumci: Mirjana Karanović, Tihomir Stanić
Žanr: Film
Trajanje:  89 min
18:05, 19:50

Porodica Adams 3D (sinhronizovano)
The Adams family 3D


Režiser: Conrad Vernon i Greg Tiernan
Glumci:
Žanr: Avantura, Animirani
Trajanje:  min
15:15, 17:30

Fiksizi:Majstorčići (sinhronizovano)
Fixies


Režiser: Kirk Harris
Glumci:
Žanr: Animirani
Trajanje:  76 min
14:10

Realna priča
Realna priča


Režiser: Gordan Kičić
Glumci: Gordan Kičić, Nina Janković, Branimir Brstina, Vojin Ćetković
Žanr: Komedija, Drama
Trajanje:  91 min
18:20, 20:30, 22:15

Čovek koji je kupio mesec
Luomo che compro la luna


Režiser: Paolo Zucca
Glumci: Jacopo Cullin, Lazar Ristovski, Francesco Pannofino
Žanr: Komedija
Trajanje:  105 min
18:15

Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)
Frozen 2


Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci:
Žanr: Animirani
Trajanje:  104 min
13:45, 15:45, 17:45

Le Man ’66: Slavna 24 sata
Ford v Ferrari


Režiser: James Mangold
Glumci: Cristian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal, Josh Lucas
Žanr: Akcioni, Drama
Trajanje:  152 min
21:45

Bitka za Midvej
Midway


Režiser: Roland Emmerich
Glumci: Patrick Wilson, Luke Evans, Dennis Quaid
Žanr: Akcioni
Trajanje:  138 min
22:25

Ovčica Šone Film: Farmagedon (sinhronizovano)
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon


Režiser: Will Becher, Richard Phelan
Glumci:
Žanr: Animirani
Trajanje:  86 min
13:30

Grdana - Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)
Maleficent: Misteress of evil 3D.


Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Ed Skrein, Michelle Pfeiffer
Žanr: Avantura, Fantazija
Trajanje:  119 min
16:10

Grdana - Gospodarica zla (sinhronizovano)
Maleficent: Misteress of evil.


Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Ed Skrein, Michelle Pfeiffer
Žanr: Avantura, Fantazija
Trajanje:  119 min
14:05

Grdana - Gospodarica zla 3D (titlovano)
Maleficent: Misteress of evil 3D


Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Ed Skrein, Michelle Pfeiffer
Žanr: Avantura, Fantazija
Trajanje:  119 min
19:30

Džoker
Joker


Režiser: Todd Phillips
Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy
Žanr: Drama, Triler
Trajanje:  122 min
22:00

Porodica Adams (sinhronizovano)
The Addams Family


Režiser: Conrad Vernon i Greg Tiernan
Glumci:
Žanr: Avantura, Animirani
Trajanje:  min
13:45, 15:35

Arena Cineplex - repertoar za petak
Kada? 22. novembar 2019 . / Gde? Arena Cineplex

Prisustvo ovom dešavanju do sada najavilo je 1 posetilaca

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.