CineStar - repertoar za utorak

Grdana: Gospodarica zla - sinh • Premijera • Maleficent: Mistress of Evil •  


• porodična avantura, fantazija • Reditelj: Joachim Ronning • Gl. uloge: Ivana Knežević, Anica Dobra


2D 11:45*, 17:10


REALD 3D 11:00*, 13:25, 15:20


4DX 3D 14:50


Grdana: Gospodarica zla - titl • Premijera • Maleficent: Mistress of Evil •  


• porodična avantura, fantazija • Reditelj: Joachim Ronning • Gl. uloge: Angelina Jolie, Elle Fanning


2D 21:45


REALD 3D 19:45


4DX 3D 19:00


Povratak u Zombilend • Premijera • Zombieland: Double Tap •  


• Akcija • Reditelj: Ruben Fleischer • Gl. uloge: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg


2D 18:35, 20:30


4DX 17:05 osim sub, 23:30 samo pet sub


Abigejl • 


• Akcija • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 15:00 samo ned, 18:15 samo čet


Ailovo putovanje - sinh •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 13:00 samo ned, 14:00 samo čet, 18:15 samo pet


Bamzi i Gromopuc - sinh •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 14:00**


Binti - sinh •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 16:00 samo pet, 16:15 samo ned


Borbena devojka •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 12:30**, 14:00 samo ned


Čuvena invazija medveda na Siciliju - sinh •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 12:30 samo pet, 16:00 samo čet sub


Fahim: Mali princ šaha •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 15:00 samo čet, 16:00 samo ned


Funan - titl •  •  


• Animacija • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 15:00 samo pet, 18:15**


Ja sam Vilijam •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 16:15 samo čet


Ko se boji vuka još 2 - sinh • Sheep and Wolves: Pig Deal •  


• animirani • Reditelj: Vladimir Nikolaev • Gl. uloge: Petar Strugar, Srdan Dinčić


2D 12:00 samo čet ned


Lote i izgubljeni zmajevi - sinh •  •  


• Animacija • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 12:00**


 


Mračni umovi •  •  


• Akcija • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 18:00**


Pat i Mat: Zimska radost •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 13:00**


Raul Taburin •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 12:30 samo ned, 13:00 samo pet


Solan i Ludvig: Misija na Mesec - sinh •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 18:00 samo pet, 18:15 samo ned


Škola života •  •  


• Avantura • Reditelj:  • Gl. uloge: 


2D 13:00 samo čet, 16:15 samo pet


Tajni agent Mjau - sink • Marnie’s World •  


• Animirani • Reditelj: Christoph Lauenstein • Glasovi: Dubravko Jovanović, Željko Vasić


2D 12:00 samo pet, 15:00**, 18:00 samo ned


 


Vilijeva planeta - sinh • Terra Willy: Planete inconnue  •  


• Animirani • Reditelj: Eric Tosti • Gl. uloge: Ammar Mešić, Vladimir Kovačević


2D 12:30 samo čet, 14:00 samo pet, 18:00 samo čet


X-Men: Mračni feniks • X-Men: Dark Phoenix •  


• Akcija, avantura, SF • Reditelj: Simon Kinberg • Gl. uloge: Evan Peters, Jennifer Lawrence


2D 16:15**


Džoker • Joker •  


• krimi, drama • Reditelj: Todd Phillips • Gl. uloge: Joaquin Phoenix, Robert De Niro


2D 15:40, 18:35, 21:00, 23:20 samo pet sub


EXTREME 2D 17:40, 20:00, 22:20


Blizanac • Gemini man •  


• Akcija • Reditelj: Ang Lee • Gl. uloge: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead


2D 14:55 samo pon uto sre, 19:25


4DX 21:15


3D HFR 20:05, 22:20


Vojna akademija 5 • Vojna akademija 5 •  


• Drama • Reditelj: Dejan Zečević • Gl. uloge: Bojan Perić, Nina Janković


2D 15:15 samo pon uto sre, 20:30, 22:45


Jeti: Snežni čovek - sinh • Abominable  •  


• Animirani • Reditelj: Jill Culton • Gl. uloge: Anja Mit, Vasilije Prvulović


2D 11:15*, 13:30, 18:10


EXTREME 2D 11:55*, 13:50*, 15:45


REALD 3D 11:30*, 16:20, 17:35


4DX 3D 11:00*, 12:55*, 17:05**


Rambo: Do poslednje kapi krvi • Rambo: Last Blood   •  


• Akcija • Reditelj: Adrian Grunberg • Gl. uloge: Sylvester Stallone, Paz Vega


2D 22:35


Dora i izgubljeni zlatni grad • Dora and the Lost City of Gold •  


• porodična avantura • Reditelj: James Bobin • Gl. uloge: Isabela Moner, Benicio Del Toro


2D 18:15


Ad Astra • Ad Astra •  


• Drama • Reditelj: James Gray • Gl. uloge: Brad Pitt, Liv Tyler


2D 20:15


Priča o igračkama 4 - sinh • Toy Story 4  •  


• Animirani • Reditelj: Josh Cooley • Gl. uloge: Gordan Kičić, Milena Predić


2D 11:05*, 14:00, 15:50


Prevarantkinje sa Vol Strita • Hustlers •  


• Drama • Reditelj: Lorene Scafaria • Gl. uloge: Jennifer Lopez, Constance Wu


2D 18:00 samo pon uto sre, 21:40


To: Drugo poglavlje • It Chapter Two •  


• Horror • Reditelj: Andy Muschietti • Gl. uloge: James McAvoy, Jessica Chastain


2D 22:25 osim ned uto pet


Velika avantura - sinh • Big trip •  


• Animirani • Reditelj: Natalia Lopato • Gl. uloge: 


2D 11:00*, 13:30 samo pon uto sre, 15:15, 16:55


Angry Birds Film 2 - sinh • The Angry Birds Movie 2 •  


• Animirani • Reditelj: Thurop Van Orman • Gl. uloge: Petar Strugar, Tamara Dragičević


2D 13:25


Bilo jednom...u Holivudu • Once Upon a Time ... in Hollywood  •  


• Komedija • Reditelj: Quentin Tarantino • Gl. uloge: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt


2D 17:30 samo pon uto sre, 22:25 samo pet ned uto


Kralj lavova - sinh • The Lion King •  


• avantura • Reditelj: Jon Favreau • Gl. uloge: Dragan Vujić Vujke, Marko Marković


2D 11:50*, 14:05, 16:15 samo pon uto sre


* =  samo sub ned, ** =  samo sub

CineStar - repertoar za utorak
Kada? 22. oktobar 2019 . / Gde? CineStar

Prisustvo ovom dešavanju do sada najavilo je 1 posetilaca

Prisustvovaću ovom dešavanju!

Oceni dešavanje:
0
0

* Sva polja su obavezna

Ovo dešavanje još uvek nije komentarisano.

horoskopski znaci mup novi sad isključenja struje servisne informacije novi sad sahrane novi sad MUP Republički hidrometeorološki zavod Isključenje struje JKP Vodovod i kanalizacija vremenska prognoza novi sad novosadsko porodilište novorođenčad raspored sahrana i ispraćaja bebe RHMZ dnevni horoskop novosađani policija astrologija klinika za ginekologiju i akušerstvo horoskop jkp lisje Dom zdravlja raspored sahrana novi sad jkp novosadska toplana betanija bez struje bez vode isključenje vode Dom zdravlja Novi Sad