A&P d.o.o. Predstavnik prodaje Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.04.2019

A&P (Andreou and Paraskevaides) d.o.o. je ovlaš─çena punionica Pepsi proizvoda, sa sedištem u Dobanovcima, u Beogradu.

Pravno lice je osnovano u januaru 1998. godine od kada poseduje ekskluzivni ugovor o punjenju i prodaji Pepsi proizvoda sa PepsiCo International.

A&P d.o.o. nastoji da obezbedi zdrav rast posluju─çi u okru┼żenju gde zaposleni, partneri, potroša─Źi i zajednica prepoznaju naše kvalitete i vrednosti - odgovornost, integritet, pouzdanost, posve─çenost i kompetentnost.

Za podršku našem timu prodaje tra┼żimo kanditata za poziciju:

PREDSTAVNIK PRODAJE

1 izvršilac za teritoriju Novog Sada

Opis posla:

  • unapre─Ĺenje prodajnih rezultata i širenje mre┼że kupaca;
  • pra─çenje i ostvarivanje planova prodaje bezalkoholnih osve┼żavaju─çih pi─ça;
  • terenski obilazak kupaca;
  • stalni konktakt i briga o kupcima, pru┼żanje informacija o cenama i proizvodima;
  • vo─Ĺenje uredne evidencije o kupcima, aktivnostima i rezultatima;
  • pra─çenje tr┼żišta i aktivnosti konkurencije i davanje predloga za unapre─Ĺenje.

Uslovi:

  • najmanje srednje obrazovanje;
  • radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima prodaje u privrednim društvima koja se bave prodajom robe široke potrošnje;
  • voza─Źka dozvola B kategorije;
  • odgovornost, odlu─Źnost i zrelost.

A&P d.o.o. vam nudi izazovnu i odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada i mogu─çnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da mo┼żete doprineti daljem unapre─Ĺenju naših prodajnih rezultata, molimo vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronskim putem.

Bi─çe kontaktirani samo kandidati koji u─Ĺu u u┼żi izbor. Diskrecija dostavljeih biografija je zagarantovana.

Postavljeno pre 4 dana i 3 sata
Broj pregleda: 59