Adeco d.o.o. Radnik na pakovanju Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.03.2019

ADECO d.o.o. za proizvodnju i trgovinu, motornih ulja, industrijskih ulja, specijalnih te─Źnosti, antifriza, aditiva za goriva, proizvoda AdBlue, osnovano 1991. godine u Novom Sadu, zbog pove─çanja obima posla, objavljuje:

KONKURS
za prijem u radni odnos:

Radnik na pakovanju

broj izvršilaca: 3
Novi Sad

Opis posla:

  • Istovar ambala┼że;
  • Ulaganje ambala┼że na liniju za punjenje;
  • Ru─Źno lepljenje nalepnica na ambala┼żu;
  • Punjenje na poluautomatskoj liniji za punjenje;
  • Vizuelna kontrola upakovanog gotovog proizvoda (zatvorenost ─Źepa, pozicija nalepnice);
  • Re─Ĺanje napunjenih kanistera na paletu;
  • Re─Ĺanje upakovanih paketa/kartonskih kutija gotovih proizvoda na paletu prema datom planu;
  • Stre─Źovanje upakovanih paleta i odvo┼żenje u magacin ru─Źnim paletnim viljuškarom;
  • Odr┼żavanje higijene mašina i opreme, kao i proizvodnog pogona.

Uslovi:

  • SSS;
  • Po┼żeljno radno iskustvo na sli─Źnim poslovima (nije neophodno);
  • Da niste krivi─Źno gonjeni.

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu po u─Źinku i zalaganju
  • Dinami─Źan i zanimljiv posao u timu
  • Mogu─çnost napredovanja
  • Mogu─çnost zasnivanja radnog odnosa na neodre─Ĺeno vreme.

Ako ste vredna i lojalna osoba i ┼żelite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim

Na razgovor ─çe biti pozvani samo kandidati koji u─Ĺu u u┼żi izbor.

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju pošaljete na:

ADECO doo, Temerinski put 109, 21127 Novi Sad

ili elektronskim putem.

Rok za slanje prijava i biografija je

Broj pregleda: 266