Aeron d.o.o. Prodajni saradnik na terenu Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 16.02.2019

Kompanija Aeron d.o.o. se bavi uvozom i veleprodajom LED i dekorativne rasvete.

Ovim putem vas pozivamo da postanete deo mladog i perspektivnog tima koji raste i razvija se i pozivamo da se prijavite i konkurište na sledeću poziciju:

Prodajni saradnik na terenu

3 izvršioca, Istočna Srbija, Beograd, Vojvodina

Opis posla:

  • Pronalaženje novih klijenata i unapređenje postojeće baze, stovarišta, farbare, gvožđare, radnje elektromaterijala
  • Svakodnevni obilazak kupaca prema utvrđenom rutingu
  • Direktna prodaja i fakturisanje sa naplatom

Uslovi:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva u komercijali
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Potvrda da niste krivično gonjeni i osuđivani

Okvirna plata: 42.000,00-50.000,00 RSD

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da Vašu prijavu sa propratnim pismom pošaljete elektronskim putem.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove biće kontaktirani.

Postavljeno pre 15 dana i 10 sati
Broj pregleda: 94