Agrostandard d.o.o. Komercijalista za prodaju poljoprivredne mehanizacije Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 14.12.2019

Potreban nam je:

Komercijalista za prodaju poljoprivredne mehanizacije

Novi Sad

Opis posla:

  • Prodaja poljoprivredne mehanizacije
  • Uspostavljanje i održavanje kontakta sa kupcima i pružanje tehničke podrške
  • Prezentovanje prodajnog programa poslodavca
  • Obavljanje poslova prometa robe i usluga iz delatnosti poslodavca
  • Praćenje solventnosti kupaca i naplate prodate robe

Uslovi:

  • Minimum 1 godina radnog iskustva u prodaji poljoprivredne mehanizacije, ili funkcionalno poznavanje priključnih poljoprivrednih mašina (sejalice, rasipači, prskalice, tanjirače, plugovi, sistemi za navodnjavanje...)
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Rad na računaru (MS Office, internet)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Prednost znanje engleskog jezika i/ili drugog stranog jezika

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme
  • Redovna primanja uz procenat od prodaje
  • Službeno vozilo
  • Mobilni telefon, laptop računar
  • Napredak u kompaniji, timski rad
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Napomena: Neće biti razmatrane ponude kandidata koji ne ispunjavaju bar jedan od prva dva uslova koji su neophodni za rad na ovoj poziciji.

Postavljeno pre 23 dana i 22 sata
Broj pregleda: 147