Al Grosso d.o.o. Supervisor prodaje Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 06.05.2017

 Ekskluzivni uvoznik i distributer konditorskih proizvoda renomiranih svetskih proizvo─Ĺa─Źa: PEZ, Chupa Chups, Mentos, Fisherman’s Friend, Storck, Lindt, Zaini… zbog pove─çanja obima posla i proširenja asortimana, raspisuje  KONKURS za radno mesto:

Supervisor prodaje

(više izvršilaca za teritoriju: Niš, ─îa─Źak, Kragujevac, Novi Sad )

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada komercijalista na terenu
  • Rad sa klju─Źnim kupcima na terenu
  • Redovno a┼żuriranje mapinga kupaca-prodajnih objekata
  • Odobravanje izmene rutinga komercijalista na terenu
  • Analizu poslovanja komercijalista
  • Neophodne analize prodaje na mese─Źnom nivou: prodaja- naplata i troškovi
  • Pra─çenje kvaliteta i kvantiteta isporuke robe
  • Istra┼żivanje tr┼żišta sa ciljem da se prona─Ĺu novi kupci proizvoda
  • Pove─çanje baze kupaca
  • Pra─çenje realizacije procesa prodaje sa ciljem da se identifikuju problemi koji mogu da ugroze postignute dogovore
  • Odgovornost za naplatu potra┼żivanja, kao i rešavanje eventualnih nesporazuma sa kupcima
  • Obuka i identifikovanje potrebe za obukom u svom timu

Uslovi:

  • Radno iskustvo u prodaji od minimum 4 godine u FMCG branši
  • Iskustvo u upravljanju ljudima
  • Minimum SSS
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru (MS Office)
  • Voza─Źka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad i prodajna orijentacija u radu
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograni─Źenim vremenskim rokovima
  • Posedovanje organizacionih sposobnosti
  • Preciznost i ta─Źnost u radu

Broj pregleda: 49