Albus ad Rukovalac parnog kotla Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 29.02.2020

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji ALBUS NOVI SAD, koja ima dugu tradiciju i jedna je od najpoznatijih na domaćem tržištu u segmentu kućne hemije i kozmetike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za sledeće radno mesto:

Rukovalac parnog kotla

Radno mesto: Novi Sad

Opis posla:

  • Odgovoran je za pravilno rukovanje i upotrebu parnih kotlova
  • Vodi računa o proizvodnji i pritisku pare i ispravnosti kotlovskih postrojenja
  • Stara se o proizvodnji i pripremi tople i omekšane vode
  • Nadgleda rad kompresorske stanice i sistema za komprimovani vazduh, rukuje podstanicom za grejanje i otklanja uočene nedostatke
  • Vrši analizu i pripremu kotlovske vode
  • Neposredno primenjuje mere ZOP-a i BZRN

Uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Položen test za kotlara

Postavljeno pre 6 dana i 21 sat
Broj pregleda: 78