Andzor engineering d.o.o. Odgovorni projektant – Pejzažni arhitekta Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 20.02.2019

Andzor engineering d.o.o. Novi Sad je firma koja pruža usluge iz oblasti građevinarstva, urbanizma, zaštite životne sredine i projektnog menadžmenta.

Više informacija možete naći na adresi www.andzor.com.

Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za poziciju:

Odgovorni projektant – Pejzažni arhitekta

1 izvršilac za radno mesto u Novom Sadu

Opis posla:

  • Izrada tehničke dokumentacije (idejna rešenja, PGD, PZI)
  • Vršenje kontrole tehničke dokumentacije
  • Nadzor prilikom izvođenja radova
  • Učešće u procesu pribavljanja dozvola i saglasnosti (CEOP)
  • Komunikacija i sinhronizacija aktivnosti sa eksternim saradnicima

Uslovi:

  • VSS – smer pejzažna arhitektura (poljoprivredni ili šumarski fakultet)
  • Poželjno posedovanje licence za odgovornog projektanta 373 (nije uslov)
  • Odlično poznavanje MS Office
  • Odlično poznavanje rada u AutoCAD-u
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Profil kandidata:

  • Rad u timu
  • Dobra komunikacija sa saradnicima
  • Spremnost za rad na terenu (povremeno)
  • Analitičnost i sposobnost rešavanja problema

Nudimo:

  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Rad na raznovrsnim projektima
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Broj pregleda: 97