Art Group Energy d.o.o. Administrativni radnik Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 07.03.2019

Art Group Energy d.o.o. zbog povećanog obima posla hitno traži radnika za sledeću poziciju:

Administrativni radnik

Novi Sad

Opis posla:

  • Praćenje i koordinacija magacinskog poslovanja
  • Vođenje sve potrebne dokumentacije za magacinsko poslovanje
  • Sređivanje dokumentacije
  • Dnevno praćenje i sprovođenje aktivnosti preduzeća (domaći kupci i dobavljači, praćenje izvoda…)
  • Komunikacija sa dobavljačima
  • Pravovremeno vođenje evidencija po nalogu pretpostavljenog
  • Usmena i pismena komunikacija (telefon, fax, e-mail...)
  • Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenog

Prednost:

  • Poznavanje robno-materijalnog knjigovodstva
  • Radno iskustvo (u oblasti administracije)

Nudimo:

  • Redovnu zaradu
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Neophodni uslovi:

  • Srednja stručna sprema (prednost ekonomski smer)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Potrebna nam je dobro organizovana, fleksibilna i odgovorna osoba, spremna da preuzima odgovornost.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Postavljeno pre 15 dana i 4 sata
Broj pregleda: 531