AVL Projekt Administrativni radnik Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 26.04.2019

AVL Projekt Int. d.o.o. je kompanija iz Novog Sada koja se bavi projektovanjem i prodajom raznovrsnih audio-vizuelnih i rasvetnih rešenja. Ovlašćeni smo zastupnici renomiranih svetskih proizvođača profesionalne audio i rasvetne tehnike, video projekcione i LED opreme, sistema različitih binskih konstrukcija i trussing sistema, kao i konzumne HiFi opreme. O našem dosadašnjem radu možete više pročitati ovde www.avlprojekt.rs.

Osnovna vrednost našeg postojanja jesu zadovoljni klijenti čija smo očekivanja uspeli ne samo da zadovoljimo, već i da nadmašimo. Zbog toga težimo da zaposlimo proaktivne ljude, sa razvijenom samodisciplinom, kojima dodatno ulaganje energije u obavljanje posla ne predstavlja problem.

Ovim putem oglašavamo potrebu za još jednim izvršiocem poslova na radnom mestu:

Administrativni radnik

Novi Sad

Ključna zaduženja:

  • Zaprima robu domaćih i stranih dobavljača prema utvrđenoj proceduri
  • Obrađuje dokumentaciju koja prati izdavanje robe iz magacina i arhivira je
  • Obrađuje dokumentaciju koja prati povrat robe u magacine i arhivira je
  • Prilikom obrade dokumentacije svakodnevno sarađuje sa ostalim kolegama iz organizacije
  • Učestvuje u popisu robe, na način propisan od strane organizacije AVL Projekt

Uslovi za zaposlenje:

  • Srednja stručna sprema (može biti prednost, ali nije obavezno ekonomsko usmerenje: poslovni administrator, finansijski administrator, ekonomski tehničar)
  • 2-3 godina radnog iskustva na sličnim poslovima

Ostala znanja, veštine i sposobnosti koji su potrebni:

  • Pažljiva i pedantna obrada dokumentacije
  • Poznavanje rada u Office paketu
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Sposobnost rada pod pritiskom u situacijama kada je to neophodno

Mi Vam nudimo:

  • Osmočasovno radno vreme (8:00 – 16:00)
  • Rad u prijatnom poslovnom prostoru u Novom Sadu i dobre uslove za rad
  • Redovnu isplatu zarade
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme nakon isteka perioda probnog rada

Ako Vam je potreban posao i smatrate da ste dobro organizovani, pedantni i posvećeni, pozivamo Vas da se prijavite na konkurs.

Napomena:

Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma ISKLJUČIVO u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto. Sve informacije će biti tretirane sa poverljivošću.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj pregleda: 338