Bašta d.o.o. Higijeničarka / Higijeničar Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 29.03.2019

Zrenjanin, Pančevačka 27b

Bašta d.o.o. je porodična firma sa sedištem u Zrenjaninu koja se već dugi niz godina uspešno bavi uvozom saksijskog cveća iz Holandije i repromaterijala iz celog sveta. Firma je trgovačkog tipa koja je orijentisana na prodaju hortikulturnog i dekorativnog materijala.

Zbog proširenja objekta pozivamo sve osobe koje vole timski rad da konkurišu na radno mesto:

Higijeničarka / Higijeničar

Novi Sad

Uslovi:

  • III-IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji najmanje godinu dana
  • Visoka pedantnost i odgovornost u radu

Opis posla:

  • Održavanje higijene u magacinu, dvorištu, administrativnim prostorijama (trpezarija, toaleti, kancelarijski prostor), izbacivanje otpada
  • Vođenje evidencije utroška i trebovanje higijenskog materijala
  • U slučaju povećanja obima posla u magacinu, rad na poziciji pakovanja, odvajanja i slaganja robe i lepljenja deklaracija

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Dinamičan posao u profesionalnom okruženju

Obavezno priložiti fotografiju uz CV.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave slati elektronskim putem.

Postavljeno pre 10 dana i 21 sat
Broj pregleda: 167