Beo Sport System d.o.o. Prodavac Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 25.05.2019

Privredno društvo „BEO - SPORT SYSTEM“ d.o.o. (www.beosport.com) iz Beograda više od 20 godina se bavi uvozom, veleprodajom i maloprodajom sportske opreme, lifestyle i fashion obuće i odeće renomiranih svetskih brendova (Pepe Jeans,G-Star, Superdry, Nine West, Bench, O`Neill, Quiksilver, DC, Burton, Salomon, The North Face...) i u toj oblasti smo jedna od vodećih kompanija u zemlji. Imamo preko 30 maloprodajnih objekata i klijente širom Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Slovačke, BiH i Makedonije. Trenutno imamo oko 200 zaposlenih.

U cilju daljeg razvoja i unapređenja poslovnih aktivnosti, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Prodavac

u Beogradu i Novom Sadu

Opis posla:

  • Prodaja robe iz asortimana, visok nivo usluge kupaca u skladu sa standardom kompanije
  • Poznavanje i prezentovanje ukupnog asortimana robe u maloprodajnom objektu
  • Promocija sportskog i modnog stila života
  • Učešće u aranžiranju i sortiranju robe prema konceptu izlaganja asortimana
  • Održavanje visokih standarda komunikacije u radu sa potrošačima i kolegama
  • Poznavanje rada na kasi, vođenje trgovačke knjige i drugih dokumenata
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • OBAVEZNO iskustvo u prodaji fashion ili sportske odeće, obuće i opreme
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Izražene veštine prodaje
  • Komunikativnost, ljubaznost i neposrednost
  • Odgovornost, organizovanost, brzina i tačnost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na saradnju u dužem vremenskom periodu

Prednosti:

  • Završen trgovački ili ekonomski smer
  • Spremnost na rad u smenama
  • Poznavanje stranog jezika

Mi vam nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Kvalitetnu obuku i dobre uslove za rad
  • Rad u uspešnom i dinamičnom okruženju
  • Brzu mogućnost napredovanja

Ukoliko ste ambiciozni i želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju isključivo na srpskom jeziku, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma elektronskim putem.

Prilikom prijave OBAVEZNO navesti za koji grad konkurišete.

Broj pregleda: 69