Bomax d.o.o. Terenski komercijalista Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 20.02.2019

“BOMAX” d.o.o. je doma─ça firma sa 25 godina uspešne poslovne tradicije.

Predstavlja jednog od vode─çih uvoznika i distributera gra─Ĺevinskog materijala, rasvete i proizvoda za opremanje kupatila.

Zbog dinami─Źnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti sada Vam pru┼ża mogu─çnost da se zaposlite kao:

Terenski komercijalista

Više regiona Srbije: Vojvodina, Beograd (širi), Isto─Źna Srbija, Centralna, Zapadna i Ju┼żna Srbija

OPIS POSLA:

  • Planiranje, prodaja i naplata
  • Istra┼żivanje i analiza tr┼żišta
  • Negovanje i širenje mre┼że kupaca
  • Redovno izveštavanje o obilasku terena i rezultatima prodaje

USLOVI:

  • Radno iskustvo u komercijali
  • Poznavanje tr┼żišta
  • Iskustvo u vo┼żnji i rukovanju ra─Źunarom
  • Izrazito razvijene veštine komunikacije i pregovaranja

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinami─Źan posao
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Bi─çe kontaktirani samo kandidati koji u─Ĺu u u┼żi izbor.

Postavljeno pre 15 dana i 4 sata
Broj pregleda: 116