Brave Giant 3D modeler Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 24.04.2019

3D Artist - modelar

Novi Sad

Opis posla:

  • Izrada 3d modela exterijera i enterijera, teksturisanje, osvetljenje i renderovanje.

Uslovi i potrebne veštine:

  • Kreativnost i izrada realnih 3D vizualizacija eksterijera i enterijera raznih arhitektonskih objekata
  • Napredno poznavanje 3d programa (Maya , 3D Studio Max ili Cinema 4D)
  • Napredno poznavanje teksturisanja i renderovanja
  • Minimum dve godine radnog iskustva u navedenim programima
  • Dobro poznavanje engleskog jezika usmeno/pismeno
  • Rad na HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure ) igrama je prednost.
  • Potrebne osobine su snalažljivost, napredak, brzo učenje, kreativnost, konstantan i fokusiran pristup poslu.
  • Svaki potencijalni kandidat ce dobiti mali test zadatak kojim cemo proceniti njegovo znanje i kreativnost.

Radno vreme: Puno radno vreme (Freelance nije opcija)

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu u kreativno timu
  • Učestvovanje u realnim projektima
  • Mogućnost stalnog napredovanja
  • Probni rad u trajanju od 1 mesec

Postavljeno pre 10 dana i 3 sata
Broj pregleda: 61