Color star 2015 d.o.o. Novi Sad Regionalni menad┼żer Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.06.2019

Color Star 2015 d.o.o. Novi Sad je privredno društvo koje se bavi veleprodajom i distribucijom molerskih alata, HTZ opremom i gra─Ĺevinarskim materijalom poznatih svetskih proizvo─Ĺa─Źa.

Zbog pove─çanog obima posla tra┼żimo saradnika na radnom mestu

REGIONALNI MENAD┼ŻER

(ZA TERITORIJU VOJVODINE)
Mesto zaposlenja: Novi Sad

Opis posla:

  • Pronala┼żenje novih klijenata
  • Odr┼żavanje kontakta sa postoje─çim klijentima
  • Pregovori sa klijentima vezani za uslove prodaje
  • Realizacija plana prodaje i naplate
  • Analiza tr┼żišta i analiza konkurencije

Uslovi:

  • Minimum srednja stru─Źna sprema, IV stepen
  • Iskustvo u poslovima direktne prodaje
  • Voza─Źka dozvola B kategorije - aktivan voza─Ź - obavezno

Nudimo Vam:

  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Fiksna plata + procenat
  • Priliku za u─Źenje
  • Slu┼żbeni automobile
  • Telefon

Okvirna plata: 30.000,00 - 70.000,00 RSD

Rok za konkurisanje:

Postavljeno pre 8 dana i 12 sati
Broj pregleda: 74