Consulta al futuro Komercijalista za prodaju dijetetskih suplemenata Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.05.2019

Consulta al futuro je preduzeće čija je osnovna delatnost lečenje i odlazak pacijenata na Kubu, kao i konsultacije sa kubanskim lekarima. Početkom jula 2019, godine počinjemo sa distribucijom dijetetskog suplementa "Kubanski eliksir za jačanje imuniteta" za pacijente sa posebnim potrebama tj. onkološke pacijente.

Iz tog razloga raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

 Komercijalista za prodaju dijetetskih suplemenata

(Beograd, Niš, Subotica, Novi Sad, Kragujevac, Novi Pazar)

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda na terenu, pronalaženje novih kupaca, uspostavljanje saradnje i održavanje kontakata

Uslovi:

  • Minimum 3 godine iskustva u radu u prodaji dijetetskih suplemenata - apoteke
  • B kategorija - minimum 3 godine
  • Rad u MS Office paketu

Nudimo:

  • Mogućnost dobre zarade (neograničeno po naplaćenoj realizaciji)
  • Edukaciju i unapređenje znanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnoj i pozitivnoj atmosferi

Postavljeno pre 10 dana i 7 sati
Broj pregleda: 41