Dak Comerc d.o.o. Referent spoljnotrgovinskih poslova Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.04.2019

Kompanija „DAK COMERC DOO“ iz oblasti crne metalurgije, raspisuje oglas za poziciju:

Referent spoljnotrgovinskih poslova

Radno mesto je u Novom Sadu, na određeno vreme

Opis posla:

Vođenje administrativnih poslova iz oblasti spoljnotrgovinskog poslovanja firme koji obuhvataju:

  • Poslove uvoza/izvoza (poznavanje carinskih propisa, carinskih tarifa, stavljanje robe pod carinski nadzor kao i praćenje i kreiranje faktura za izvoz i davanje potrebne dokumentacije za dokazivanje porekla)
  • Poslove deviznog platnog prometa (kontrola, naplata/isplata deviznih priliva/odliva)
  • Poslove praćenja deviznih obaveza
  • Poslove prijema robe/materijala u magacine po skladišnim centrima (kreiranje prijemnica/otpremnica)
  • Poslove nabavke i prodaje robe/materijala (praćenje porudžbenica, ugovora)
  • Poslove knjiženja deviznih izvoda
  • Poslove knjiženja uvoznih i izvoznih kalkulacija

Neophodni preduslovi:

  • IV do VII stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo minimum 2 godine
  • Upotreba računara i Windows poslovnog paketa
  • Korišćenje engleskog jezika na nivou poslovne komunikacije

Poželjno:

  • Položen ispit za carinskog agenta

Prijave sa radnom biografijom dostaviti elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Postavljeno pre 11 dana i 10 sati
Broj pregleda: 112