Đorđević nekretnine d.o.o. Agent na poslovima posredovanja u prometu nepokretnosti Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 10.05.2019

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Agent na poslovima posredovanja u prometu nepokretnosti

Novi Sad

Opis posla:

  • Prikupljanje zahteva za iznajmljivanje, prodaju i kupovinu nekretnina,
  • Prijem nekretnina u ponudu agencije,
  • Oglašavanje nekretnina,
  • Prezentacija aktuelnih nekretnina,
  • Pregovaranje o uslovima između klijenata,
  • Izrada ugovora,
  • Svakodnevni telefonski kontakti sa klijentima,
  • Praćenje tržišnih trendova.

Uslovi i poželjne osobine:

  • Minimum SSS,
  • Organizacione sposobnosti (sposobnost da samostalno organizujete svoj radni dan),
  • Izražene komunikativne veštine,
  • Solidno snalaženje na računaru (MS Office i internet),
  • Sklonost ka timskom radu.

Nudimo Vam:

  • Pozitivnu i dinamičnu radnu atmosferu uz posvećen tim,
  • Mogućnost stalnog razvoja i napredovanja,
  • Stimulativna primanja u skladu sa rezultatima i zalaganjem.

Postavljeno pre 9 dana i 10 sati
Broj pregleda: 103