Domaća trgovina d.o.o. Kasir - Izlagač Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.03.2019

Potreban nam je:

KASIR - IZLAGAČ

Beograd, Novi Sad, Zlatibor

Od kandidata očekujemo:

  • minimum III stepen stručne spreme
  • iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na kasi
  • dobre komunikacijske sposobnosti
  • sposobnost prilagođavanja različitim ljudima i zahtevima posla
  • spremnost na tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti

Opis posla:

  • obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • pakovanje robe potrošačima na kasi
  • posluživanje potrošača željenom robom
  • rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

Broj pregleda: 78