Džinić d.o.o. Optometrista Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 20.02.2019

Kako bi na što bolji i efikasniji način pružili potpunu uslugu našim pacijentima u okviru Očnog centra Džinić se nalazi Optika Džinić koja sa svojim visoko obrazovanim stručnim kadrom iz oblasti optike će Vas uputiti i predložiti koji okviri i sočiva najviše odgovaraju Vašoj dioptriji i Vašem stilu. Na osnovu višedecenijskog iskustva u našim maloprodajnim objektima su u ponudi isključivo dioptrijski, sunčani okviri proizvođača koji su lideri na svetskom tržištu po kvalitetu i modi.

Potreban nam je:

Optometrista

1 izvršilac u Novom Sadu

Uslovi:

  • V stepen obrazovanja
  • Osnovno znanje rada na računaru MS Office
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Spremnost na rad u smenama
  • Dobre komunikativne sposobnosti
  • Radno iskustvo nije potrebno

Opis posla:

  • Pregled vida i rad na optičikim aparatima
  • Prepisivanje dioprijskih naočara, kontaktnih sočiva, vežbi za oči i pomagala za vid
  • Priprema za izradu dioptrijskih naočara
  • Izgradnja i održavanje dobrih odnosa sa pacijentima
  • Rad na fiskalnoj kasi

Mi Vam nudimo:

  • Proces uvođenja u posao, obuke vezane za prodaju našeg asortimana
  • Mogućnost usavršavanja, razvoja i napredovanja u našoj ustanovi
  • Odlične radne uslove, stimulativnu zaradu i rad u mladom, pozitivnom i uspešnom timu
  • Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani

Postavljeno pre 15 dana i 4 sata
Broj pregleda: 130