EL-CO d.o.o. Prodavac - Komercijalista Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.05.2019

Preduzeće ”EL-CO” d.o.o. je osnovano 1994. radi proizvodnje elektroinstalacionog materijala i komponenata. Danas EL-CO svoje proizvode izvozi najviše u Francusku, Nemačku, zemlje regiona. Osim proizvodnje mi smo i predstavnik najvećih evropskih kompanija iz oblasti proizvodnje elektromaterijala i rasvete. EL-CO ima i maloprodajno-izložbene poslovne prostore na više lokacija.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Prodavac - Komercijalista

Novi Sad

Opis posla:

  • Izlaganje robe u objektu
  • Pokazivanje robe kupcima
  • Stavljanje kupca na prvo mesto
  • Izrada ponuda
  • Izdavanje računa
  • Naplata, fakturisanje
  • Održavanje higijene u objektu

Šta očekujemo:

  • Želju za učenjem i napredovanjem
  • Spremnost na timski rad
  • Minimum SSS
  • Vozačku dozvolu B kategorije

Šta Vas kod nas očekuje:

  • Timski rad
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja
  • Sigurnost i briga o svakom zaposlenom

Okvirna plata: 35.000,00 - 60.000,00 RSD

Postavljeno pre 9 dana i 17 sati
Broj pregleda: 107