Enmon d.o.o. Magacioner Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 22.12.2017

ENMON d.o.o. zauzima poziciju lidera na doma─çem tr┼żištu u prodaji kerami─Źkih plo─Źica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji.
Savremeni model organizovanja i stru─Źna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Postanite i Vi deo uspešnog ENMON tima.

Zbog pove─çanja obima posla u poslovnoj jedinici na Rumena─Źkom putu u Novom Sadu dajemo oglas za prijem radnika na radno mesto:

Magacioner

Više izvršilaca

Mesto rada: Rumena─Źki put, Novi Sad

Uslovi:

  • Stru─Źna sprema: II, III ili IV stepen
  • Radno iskustvo: Najmanje 1 godina rada na poslovima magacionera
  • Posebni uslovi:
    • potvrda da nije ka┼żnjavan
    • potrebno znanje i iskustvo u upravljanju viljuškarom

Opis posla:

  • prati dokumentaciju (otpremnice, povratnice, ra─Źune, prijemnice)
  • kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporu─Źene robe
  • kontroliše utovar i istovar i upravlja viljuškarom prilikom utovara i istovara robe
  • vodi ra─Źuna o uslovima rada u magacinu
  • vodi ra─Źuna o o─Źuvanju fizi─Źkih svojstava robe i po potrebi organizuje prepakivanje iste
  • izdvaja robu na osnovu dokumenata, kontroliše otpremanje iste, kao i dokumenatciju ulaza i izlaza robe
  • utvr─Ĺuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o prijemu robe
  • kontroliše i izveštava o eventualnim razlikama u odnosu na knjigovodstveno stanje
  • predla┼że na─Źine za umanjenje eventualne mogu─çnosti za ošte─çenje robe
  • vodi ra─Źuna o o─Źuvanju osnovnih sredstava koja se nalaze u Poslovnoj jedinici u kojoj radi
  • odgovara za a┼żurnost i ta─Źnost izvršavanja radnih zadataka
  • vrši druge poslove po nalogu šefa skladišta

Kandidatu/tkinji nudimo:

  • dinami─Źan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji obavlja
  • izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • stimulativnu zaradu

Broj pregleda: 102