EX BC d.o.o. Robno - materijalni knjigovođa Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 19.03.2017

EX BC d.o.o. je osnovano 2005. godine, težište poslovnih aktivnosti je razvoj i proizvodnja čeličnih konstrukcija. Proizvodni program čine nosive čelične konstrukcije industrijskih objekata, sportskih hala, skladišta, tržnih centara i objekata infrastrukture. Zbog širenja poslovnih aktivnosti, oglašava sledeće radno mesto:

ROBNO-MATERIJALNIKNJIGOVOĐA

Futog-Novi Sad, 1 izvršilac

Opis posla:

  • Vođenje robno – materijalnog knjigovodstva
  • Priprema i knjiženje svih robno-materijalnih  dokumenata u robnom knjigovodstvu; ulaza, izlaza, naloga za prijem i izdavanje robe, popisa, naloga za otpis robe, nivelacija, izrada kalukulacija  i praćenje skladišnog poslovanja o stanju zaliha materijala, gotovih proizvoda i zaliha robe
  • Odgovoran za stavljanje robe na stanje od domaćih i ino dobavljača
  • Odgovoran za knjiženje poslovnih promena koje se odnose na ustanovljene razlike na prijemu robe u vidu manjka i viška

Uslovi:

  • Diplomirani ekonomista - Visoka stručna sprema-ekonomski fakultet (poželjno)
  • Poznavanje robno-materijalnog računovodstva sa radnim iskustvom minimum 3 godine na finansijsko-računovodstvenim poslovima
  • Poznavanje zakonskih i računovodstvenih propisa
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (naročito Excel)
  • Sposobnost za timski rad, rad pod pritiskom
  • Preciznost, ažurnost i poštovanje rokova
  • Znanje engleskog jezika je prednost
  • Prethodno radno iskustvo u sektoru građevinarstva  je prednost

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, rad u pozitivnom profesionalnom okruženju, redovna primanja, mogućnost profesionalnog usavršavanja i edukacije.

Zainteresovani kandidati treba da najkasnije doda dostave svoju prijavu i biografiju(CV) elektronskim putem.

                             Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj pregleda: 177