Forma Ideale d.o.o. Šef salona Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 28.06.2019

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Šef salona

Novi Sad

Opis posla:

  • Rukovodi radom salona (planira, inicira, organizuje, koordinira i kontroliše poslove koji se obavljaju u salonu)
  • Sprovodi poslovnu politiku firme, kodeks ponašanja
  • Verifikuje zahteve za nabavkom sredstava rada
  • Sprovodi zakonske propise u oblasti trgovine
  • Vrši nadzor nad organizovanjem transporta robe kupcima
  • Vrši nadzor nad kvantitativnim i kvalitativnim prijemom robe
  • Sa─Źinjava izveštaje o troškovima koji prate poslovanje u salonu
  • Odgovoran je za ostvarenje planskih troškova
  • Odgovoran je za stanje me─Ĺuljudskih odnosa u salonu
  • Daje predloge za prijem i otkaz zaposlenih
  • Daje predloge za uve─çanje i umanjenje zarada zaposlenih
  • Ocenjuje rad zaposlenih

Uslovi za prijavu:

  • VSS, VS
  • Minimalno 3 godine iskustva na rukovode─çim pozicijama
  • Sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograni─Źenjem
  • Jake analiti─Źke, pregovara─Źke i komunikacione sposobnosti
  • Visok nivo poznavanja rada na ra─Źunaru (MS Office)
  • Po┼żeljno poznavanje engleskog jezika
  • Voza─Źka dozvola B kategorije

Bi─çe kontaktirani samo kandidati koji u─Ĺu u u┼żi izbor.

Postavljeno pre 11 dana i 22 sata
Broj pregleda: 78