Fridro alati d.o.o. Komercijalista na terenu Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 06.07.2019

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Komercijalista na terenu

Rad na terenu Vojvodine

Opis posla:

  • Rad na terenu Vojvodine
  • Uspostavljanje i održavanje stalnih kontakta sa kupcima, pružanje tehničke podrške i prezentovanje prodajnog programa poslodavca
  • Obavljanje poslova prometa robe i usluga iz delatnosti poslodavca
  • Praćenje solventnosti kupaca i naplate prodate robe

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema, poželjno mašinske struke
  • Rad na računaru (MS Office, internet)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Prednost znanje engleskog jezika i/ili drugog stranog jezika
  • Poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima i/ili poznavanje tehnologije obrade metala

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme posle probnog perioda
  • Redovna primanja uz procenat od prodaje
  • Napredak u kompaniji, timski rad
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Broj pregleda: 81