Frigo Žika d.o.o. Magacioner Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 08.05.2019

Proizvodnoj kompaniji ''Frigo Žika'' iz Rume, dvadesetsedam godina tradicije u proizvodnji i prodaji rashladne i termotehničke opreme, potrebne su stručne, profesionalne i odgovorne osobe za poziciju:

MAGACIONERA

Mesto rada: Ruma

Uslovi:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje propisa i procedura magacinskog poslovanja
  • Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze
  • Spremnost na dinamičan rad
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis posla:

  • Izdavanje i zaprimanje robe u magacinu
  • Kontrola prateće dokumentacije robe
  • Odgovornost za popis robe u magacinu
  • Profil kandidata: Lojalna, energična, tolerantna, kooperativna osoba orijentisana ka realizaciji rezultata.

Nudimo Vam:

  • Stalno zaposlenje
  • Mogućnost usavršavanja u stabilnoj i likvidnoj firmi sa velikim proizvodno-prodajnim potencijalom
  • Redovne isplate zarada
  • Obezbeđen prevoz iz Beograda i Novog Sada

Poslati CV elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Postavljeno pre 13 dana i 7 sati
Broj pregleda: 89