Gat d.o.o. Elektroinženjer Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 14.07.2018

Preduzeće Gat d.o.o. osnovano je 30.04.1992. godine. Osnovna delatnost Gat-a je izvođenje građevinskih, elektromontažnih i elektroinstalacionih radova, trgovina na veliko elektroopremom i elektromaterijalom (unutrašnja i spoljna). Od svog osnivanja Gat iz godine u godinu povećava obim poslovanja, proširuje svoju delatnost, izrasta u veliko preduzeće od preko 300 zaposlenih radnika dobre kvalifikacione strukture, koji su svojim radom uspeli da uspostave široku prodajnu mrežu, koja obuhvata sve segmente privredne i društvene delatnosti.

Zbog povećanog obima poslovanja preduzeće Gat d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Elektroinženjer

1 izvršilac u Beogradu
1 izvršilac u Novom Sadu

Potrebni uslovi:

  • Visoka stručna sprema, diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Posedovanje izvođačke licence 450
  • Iskustvo od minimalno 5 godina na poslovima planiranja, realizacije i kontrole projekata iz oblasti energetike
  • Iskustvo u upravljanju resursima, definisanju potrebnog budžeta i vremenskih rokova
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, MS Project, AutoCAD i EPLAN)
  • Aktivno znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo govorne i pisane komunikacije)
  • Aktivan vozač B kategorije

Zaduženja:

  • Organizovanje i praćenje realizacije projekata, saradnja sa investitorom i kooperantima
  • Definisanje i predlaganje tehničkih rešenja, nadzor i učestvovanje u izradi projektno-tehničke dokumentacije
  • Obezbeđivanje smernica za članove projektnog tima i timove na terenu
  • Optimizacija resursa
  • Procena potencijalnih rizika i sagledavanje poslova na globalnom nivou
  • Konstantno nadgledanje i vršenje evaluacije projekata i procene rezultata i prezentovanje izveštaja nadređenom rukovodiocu o progresu projekta

Od vas tražimo:

  • Samoinicijativnost u radu i samoorganizovanost
  • Timski duh
  • Posvećenost, preciznost, strpljivost i analitičnost
  • Sklonosti ka stalnom stručnom usavršavanju
  • Smisao za nalaženje rešenja i otklanjanje tehničkih problema na licu mesta

Nudimo vam:

  • Odlične radne uslove u dinamičnom okruženju
  • Stručno usavršavanje
  • Kvalitetan timski rad
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Broj pregleda: 187