Gatari─ç International Group d.o.o. Terenski komercijalista Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 13.06.2019

Privredno društvo za promet proizvodnju usluge uvoz i izvoz GATARI─ć INTERNATIONAL GROUP d.o.o. potreban:

Terenski komercijalista

1 - izvršilac
Teritorija grada: Novi Sad

Opis posla:

  • Terenski obilazak kupaca
  • Pronala┼żenje i uspostavljanje saradnje sa novim kupcima
  • Odr┼żavanje kontakta i unapre─Ĺenje prodaje sa postoje─çim kupcima
  • Ispunjenje plana prodaje i naplata potra┼żivanja
  • Obrada tr┼żišta i pra─çenje aktivnosti konkurencije

Potrebni uslovi:

  • Dobre pregovara─Źke sposobnosti
  • Obavezno radno iskustvo u terenskoj komercijali (minimum 2 godine)
  • Minimum srednja stru─Źna sprema, (po┼żeljna VŠS)
  • Voza─Źka dozvola B kategorije - aktivan voza─Ź,
  • Obavezno poznavanje rada na ra─Źunaru (MS Office)
  • Razmotri─çe se samo prijave kandidata koji ispunjavaju uslove konkursa

Rok za konkurisanje

Postavljeno pre 10 dana i 22 sata
Broj pregleda: 67