Green Energy Group Int d.o.o. Tehničar voćarske proizvodnje Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 06.04.2019

,,Green Energy Group Int'' d.o.o. je preduzeće koje se bavi poljoprivrednom proizvodnjom. U svom posedu imamo preko 50 ha najsavremenijeg zasada jabuke sa aktuelnim sortama i 200 ha ratarske proizvodnje. Trenutno smo jedni od najvećih proizvođača jabuke u ovom delu Srbije i planiramo da postanemo lideri u ovoj oblasti u Srbiji.

Potreban nam je:

Tehničar voćarske proizvodnje

Lokacija: Markovac, Mladenovac

OPIS POSLA:

  • Organizacija voćarske proizvodnje
  • Evidentiranje i organizacija radne snage
  • Kontrola svih poslova na plantaži (hemijski tretmani, navodnjavanje, rezidba, berba...)
  • Izdavanje radnih naloga traktoristima i stalno zaposlenima
  • Održavanje higijene u krugu proizvodnje
  • Kontrola ispravnosti i urednosti poljoprivredne mehanizacije

NEOPHODNI USLOVI:

  • Poljoprivredni fakultet ili srednja poljoprivredna škola
  • Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Sposobnost rešavanja problema
  • Samostalnost, pozitivnost, marljivost, ozbiljnost, timski rad
  • Aktivno korišćenje računara (MS Office, internet)

NUDIMO VAM:

  • Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Kontinuirano poslovno i stručno usavršavanje
  • Otvorenost za vaše ideje
  • Kandidatima iz drugih delova Srbije možemo obezbediti smeštaj

Ako smatrate da je ovaj posao idealan za vas, pošaljite vašu biografiju do  godine.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni u vezi sa daljim koracima.

Broj pregleda: 127