Herc-MS d.o.o. Magacioner - paker Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 25.05.2019

HERC MS d.o.o. je preduzeće koje je osnovano 1991. godine. Bavimo se sa veleprodajom kozmetike i distribucijom robe široke potrošnje na celoj teritoriji Srbije. Skladište robe se nalazi u Budisavi.

Potreban nam je:

Magacioner - paker

Budisava (Novi Sad)

Opis posla:

  • upoznavanje sa robom
  • pakovanje robe na osnovu otpremnice je osnovni posao
  • slaganje robe po potrebi
  • sortiranje robe pri prijemu
  • održavanje higijene u magacinu
  • sve ostalo po nalogu šefa

Uslovi:

  • poželjna izražena volja za rad i napredak i posvećenost poslu
  • obavezna vozačka dozvola B kategorije a poželjna vozačka dozvola C kategorije

Nudimo:

  • radno vreme od 8-16h
  • plaćeni eventualni prekovremeni sati
  • nagrađivanje na mesečnom nivou u slučaju izraženog zalaganja
  • mogućnost aktivnog učestvovanja u predlogu organizacije i poboljšanja načina rada i uslova rada
  • okvirna plata: 40.000,00 - 60.000,00 rsd

Postavljeno pre 14 dana i 16 sati
Broj pregleda: 227