Hotel Premier Aqua Etno kompleks Vrdnička kula Kuvar / Kuvarica Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 10.04.2019

Hotel Premier Aqua i Etno kompleks Vrdnička kula, nalaze se u Vrdniku na Fruškoj gori. Objekti predstavljaju idealno mesto za poslovne susrete, seminare, kongrese kao i za goste koji žele da se odmore i provedu prelepe trenutke u Nacionalnom parku. Hotel raspolaže sa 54 smeštajne jedinice, 5 sala za poslovne sastanke, 3 bara, caffe Terasu, wellness i spa sadržaje i Aqua Medica centar.

Zalažemo se za timski rad, lični i profesionalni razvoj, harmonične odnose unutar kolektiva i negujemo optimizam. Mi smo vodeća kompanija u hotelijerstvu. Ponosni smo na naše uspehe, pre svega na lojalne goste koje smo stekli i na visok kvalitet usluge koju im pružamo. Za to su zaslužni naši zaposleni, te ih nagrađujemo za njihov doprinos uspehu kompanije. Zaposleni predstavljaju ogledalo i dušu objekta u kojem se nalaze i mi samo uspeli da zajedničkim timskim radom konstantno napredujemo i isto tako želimo da održimo titulu omiljenog mesta za odmor naših gostiju kao i savršenog mesta za rad naši zaposlenih.

Potreban nam je:

Kuvar / Kuvarica

Vrdnik

Uslovi i opis posla:

  • Obrazovanje: završena strukovna škola - SSS - smer kuvar,
  • Iskustvo najmanje godinu dana,
  • Poštovanje odgovarajućih procedura lične higijene i nošenje adekvatne uniforme,
  • Poznavanje, poštovanje i obezbeđenje usklađenosti sa politikom bezbednog rukovanja hranom, rotacije proizvoda, prvo ušlo-prvo izašlo (First In-First Out - FIFO); datiranja, obeležavanja, čišćenja i organizovanja frižidera/zamrzivača/skladišta i usklađenost sa hladnim lancem (Cold Chain), u svim odeljenjima i delovima povezanim sa hranom...
  • Učestvovanje u radnim operacijama i podrška kolegama tokom perioda povećanog obima posla radi osiguranja optimalne usluge za goste,
  • Praćenje kvaliteta pripremljene hrane koja se uslužuje gostima radi kontrole utroška hrane i odgovornog upravljanja otpadom,
  • Kontrola prijema robe u kuhinjskom odeljenju, poštovanje svih standarda i normativa u proizvodnji hrane,
  • Posvećenost pružanju usluga gostima hotela na najvišem nivou,
  • Kreativan pristup pripremi i serviranju jela,
  • Sposobnost samostalnog rada i rada u timu.

Nudimo:

  • Obezbeđen prevoz Novi Sad - Vrdnik - Novi Sad,
  • Obezbeđen obrok,
  • Redovna primanja,
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Postavljeno pre 14 dana i 7 sati
Broj pregleda: 77