Indas d.o.o. PLC i HMI programer Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 26.06.2019

Indas d.o.o. Novi Sad je privredno društvo koje se bavi automatizacionom, merno-regulacionom tehnikom i industrijskim inženjeringom. U mogućnosti smo da kvalitetno ponudimo uvođenje ili podizanje nivoa automatizacije, od određenih delova proizvodnje, do povezivanja proizvodnje u kompletan sistem upravljanja sa mogućnošću vizuelizacije:

Kompanija "INDAS" D.O.O. Novi Sad objavljuje konkurs za radno mesto:

PLC I HMI PROGRAMER

Lokacija: Novi Sad

Inženjerima elektrotehnike koji imaju iskustva u automatizaciji procesa kao i PLC i HMI programiranju nudimo:

  • Rad na značajnim i izazovnim projektima automatskih sistema u zemlji i inostranstvu,
  • Dodatnu tehničku obuku i usavršavanje,
  • Odlične uslove rada i dobru atmosferu koja podstiče inovativnost.

Opis posla:

  • Izrada novih PLC i HMI aplikacija,
  • Izmena postojećih PLC i HMI aplikacija,
  • Održavanje postojećih sistema upravljanja,
  • Projektovanje, razvoj i testiranje upravljačkih algoritama,
  • Puštanje sistema u rad na različitim lokacijama u zemlji i inostranstvu,
  • Servisne intervencije na objektima korisnika,
  • Izrada tehničkih rešenja i ponuda za sisteme upravljanja.

Uslovi konkursa:

  • Diploma elektrotehničkog fakulteta,
  • Poznavanje standarda IEC 61131-3 za programiranje logičkih kontrolera,
  • Iskustvo u PLC programiranju Siemens kontrolera (Simatic Manager i TIA Portal),
  • Iskustvo u programiranju HMI aplikacija (WinCC, WinCC Flexible, Weintek),
  • Poznavanje komunikacionih protokola PROFIBUS, PROFINET, ETHERNET, OPC, MODBUS RTU, MODBUS TCP/IP,
  • Osnovno poznavanje upravljanja pogonima (DOL, SS, FR),
  • Razumevanje električnih šema,
  • Dobro poznavanje engleskog jezika,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Od kandidata očekujemo:

  • Želja za napredovanjem i usavršavanjem,
  • Timski duh,
  • Dobre komunikacione sposobnosti,
  • Profesionalni odnos prema radu i kolegama,
  • Odgovornost,
  • Rad na više projekata istovremeno.

Postavljeno pre 15 dana i 1 sat
Broj pregleda: 67