Kids Beba d.o.o. Prodavac / Prodava─Źica Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.02.2019

Kompanija Kids Beba d.o.o. je proizvo─Ĺa─Ź i distributer de─Źije garderobe.

Kao lider de─Źije mode kod nas, Beba Kids pru┼ża visok nivo kvaliteta uz originalan i moderan dizajn.

Zbog potreba kontinuiranog razvoja, tra┼żimo osobe za poziciju:

Prodavac / Prodava─Źica

 Beograd, Novi Sad

Uslovi:

  • Minimum srednja stru─Źna sprema
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Pouzdanost i odgovornost

Prednosti:

  • Prijateljski, timski i društven pristup kupcima i kolegama
  • Izra┼żene prodajne sposobnosti
  • Izra┼żene komunikativne sposobnosti
  • Spremnost za rad u smenama
  • Iskustvo na sli─Źnim pozicijama

Opis posla:

  • Visok nivo usluge i posve─çenost uslu┼żivanju kupaca
  • Poznavanje i prezentovanje ukupnog asortimana robe u maloprodajnom objektu
  • Poslovna komunikacija u radu sa potroša─Źima i sa ostalim zaposlenim
  • Sprovo─Ĺenje procedure za izlaganje robe

Zaposlenima nudimo:

  • Konstantno usavršavanje i edukaciju tehnika prodaje
  • Posao u prijatnom i profesionalnom okru┼żenju
  • Mogu─çnost napredovanja u poslu

Postavljeno pre 8 dana i 4 sata
Broj pregleda: 201