Knauf Zemun Komercijalno – tehnički predstavnik Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 20.04.2019

Kompanija Knauf je regionalni i svetski lider u pronalaženju rešenja u građevinskoj industriji i proizvođač građevinskog materijala sa preko 20 000 zaposlenih koji rade u više od 150 fabrika u celom svetu.

Zbog širenja poslovanja, oglašavamo potrebu za zaposlenim na poziciji:

Komercijalno – tehnički savetnik

za program materijala za završne radove u građevinarstvu
na teritoriji: Vojvodine
(1 izvršilac)

Kratak opis posla:

  • Sprovođenje prodajne strategije
  • Ispunjavanje planova prodaje i naplata potraživanja
  • Profesionalno savetovanje i servisiranje postojećih klijenata
  • Uspostavljanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa novim klijentima
  • Predlaganje mera za poboljšanje prodaje
  • Organizacija seminara, prezentacija, obuka i sajmova za sve ciljne grupe

Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS/VS ekonomskog ili tehničkog smera
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Iskustvo u prodaji građevinskih materijala smatraće se prednošću
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Znanje engleskog jezika
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Poželjne karakteristike kandidata:

  • Komunikativnost i dobre veštine prezentacije
  • Izražene pregovaračke sposobnosti
  • Razvijena orijentisanost ka kupcima i postizanju rezultata
  • Visok stepen odgovornosti i pouzdanosti
  • Proaktivnost

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dinamičnom timu
  • Mogućnost napredovanja
  • Stimulativnu naknadu i dodatne beneficije
  • Konstantno profesionalno usavršavanje

Sve zainteresovane kandidate pozivamo da dostave svoju biografiju i propratno pismo elektronskim putem najkasnije do  godine.

Nekompletne prijave kao i prijave poslate nakon navedenog roka neće biti razmatrane.
Kompanija Knauf zadržava pravo da samo uži izbor kandidata pozove na razgovor.

Broj pregleda: 110