Konstruktor Konsalting d.o.o. Službenik u knjigovodstvu Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 10.04.2019

Konstruktor distribucija d.o.o. traži osobu za radno mesto:

Službenik u knjigovodstvu

Više gradova

Opis poslova:

  • Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Knjiženje izvoda banaka
  • Knjiženje troškova
  • Sastavljanje uvoznih kalkulacija
  • Izrada računa kupcima
  • Kontrolisanje promena na analitičkim karticama i provera tačnosti podataka
  • Knjiženje osnovnih sredstava i obračun periodične i konačne amortizacije
  • Priprema podataka i učestvovanje u izradi poreskih prijava

Potrebni uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme
  • Iskustvo na knjigovodstvenim poslovima
  • Poznavanje robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Preciznost, posvećenost detaljima i poštovanje rokova
  • Komunikativnost i spremnost na dinamičan i timski rad
  • Poznavanje rada u knjigovodstvenom programu Pantheon

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu, rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija i stimulativnu zaradu.

Za sve informacije pozvati na broj telefona 011/ 256 2231, od 08 do 17 časova.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Broj pregleda: 163