Megal Radnik u proizvodnji Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.02.2019

“Megal“ postoji na tr┼żištu 30 godina i bavi se proizvodnjom metalnog industrijskog nameštaja. Naš proizvodni program obuhvata širok asortiman metalnog nameštaja, polica za trgovine, regala za arhive i skladišta, arhivskih i garderobnih ormana...

U svom poslovanju se trudimo da negujemo kvalitetne odnose sa kupcima, dobavlja─Źima i zaposlenima.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Radnik u proizvodnji

Novi Sad, više izvršilaca

Opis posla:

  • Rad u proizvodnji metalnog nameštaja
  • Rad na mašinama za se─Źenje, savijanje, probijanje lima
  • Rad na pripremi proizvoda za plastifikaciju
  • Plastifikacija proizvoda

Uslovi:

  • SSS
  • Po┼żeljno iskustvo na poslovima proizvodne delatnosti
  • Savesnost i odgovornost u radu

Od Vas o─Źekujemo:

  • Profesionalan pristup poslu i odgovornost u radu
  • Komunikativnost i sklonost ka timskom radu

Nudimo:

  • Dinami─Źno i zdravo radno okru┼żenje
  • Rad u stabilnoj firmi sa dugom tradicijom
  • Mogu─çnost napredovanja
  • Adekvatnu zaradu

Postavljeno pre 12 dana i 52 minuta
Broj pregleda: 377