Megaplast d.o.o. Tehničar/Serviser PVC stolarije Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 13.06.2019

Megaplast d.o.o. je fleksibilna i rastuća firma koja se bavi proizvodnjom i prodajom energetski efikasnih prozora i vrata. Najveći deo poslovanja obavljamo u Srbiji gde pokrivamo različite segmente tržišta. Naš cilj je kontinuirano unapređenje i poboljšanje poslovanja zbog čega je našem timu potreban kvalifikovani kandidat za obavljanje posla na terenu:

Tehničar/Serviser PVC stolarije

Novi Sad

Opis posla:

  • Uzimanje mera za proizvodnju
  • Pružanje klijentima osnovnih informacija o proizvodima
  • Montaža dodatne opreme
  • Servis i održavanje PVC stolarije

Uslovi za kandidate:

  • Poželjno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Samostalnost, tačnost i odgovornost u radu
  • Komunikativnost

Zaposlenima nudimo:

  • Adekvatnu obuku za posao
  • Stalni radni odnos
  • Redovnu fiksnu zaradu
  • Vozilo, telefon i svu potrebnu opremu za rad

Postavljeno pre 8 dana i 4 sata
Broj pregleda: 55