Mercurius d.o.o. / Kasica Blagajnik - Menjač Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 31.05.2018

Mercurius d.o.o. je kompanija osnovana 1993. kao preduzeće za trgovinu na veliko i malo u Novom Sadu, od 2014. godine proširuje svoju delatnost postaje ovlašćeni menjač Narodne Banke Srbije.

Potreban nam je:

Blagajnik - Menjač

Novi Sad

Opis posla:

  • Rad na blagajni sa efektivom i isplata novčanih doznaka (transfera)
  • Obavljanje poslova platnog prometa
  • Utvrđivanje novčanog stanja u kasi na početku i kraju radnog dana
  • Vođenje evidencije o dnevnom prometu i popunjavanje izveštaja
  • Razvrstavanje dokumentacije, uplatnica i kopija računa
  • Saradnja sa svim službama i institucijama koje učestvuju u bankarskom poslovanju

Uslovi za kandidate:

  • Stručna sprema: VSS, VŠS, SSS
  • Rad na računaru: Windows, MS Office paket, internet, e-mail, Skype
  • Potvrdu da nisu kažnjavani i osuđivani
  • Odgovornost, komunikativnost, vedrina i ljubaznost
  • Koncentracija i brzina pri radu sa novčanim sredstvima
  • Poželjno znanje brzog i slepog kucanja
  • Prosečan ili napredni nivo znanja engleskog jezika

Prednost: iskustvo na istim ili sličnim poslovima, rad sa novcem, posedovanje certifikata NBS za obavljanje menjačkih poslova

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje u stabilnoj firmi u odličnom radnom ambijentu sa garantovanom zaradom i prijavom
  • Poštovanje svih zakonskih normi prema zaposlenima
  • Motivacione bonuse

Napomena: Pozvani će biti samo kandidati koji e-mail-om pošalju potpune biografije sa fotografijom. Nepotpune prijave nećemo uzeti u razmatranje.

Postavljeno pre 4 dana i 4 sata
Broj pregleda: 177