Metalopromet d.o.o. Komercijalista za metalurške proizvode Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.03.2019

METALOPROMET d.o.o. preduzeće za reciklažu otpada i preradu metala

raspisuje konkurs za prijem jednog kandidata na radno mesto:

KOMERCIJALISTA

ZA METALURŠKE PROIZVODE
(sa ili bez radnog iskustva)
 (Odeljenje Novi Sad)
Mesto rada: Novi Sad
Broj izvršioca: 1

Opis posla:

  • Uspostavljanje i negovanje poslovnih odnosa sa poslovnim partnerima
  • Realizacija zacrtanih ciljeva i planova prodaje
  • Izrada izveštaja, ponuda i drugih dokumenata
  • Istraživanje i analiza tržišta, praćenje novosti na tržištu
  • Davanje predloga za proširenje i promenu asortimana robe koja se prodaje

Od kandidata očekujemo:

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme, poželjno ekonomskog ili tehničkog usmerenja
  • Poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje procesa nabavke odnosno prodaje robe
  • Poželjno poznavanje robe iz područja metalurških proizvoda
  • Poznavanje rada na računaru (Excel, Word, internet)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Rad u prijateljskom i profesionalnom timu
  • Dobre uslove rada i zaradu prema kvalifikaciji i dogovoru
  • Mogućnost napredovanja

Postavljeno pre 12 dana i 20 sati
Broj pregleda: 62