MG Mivela d.o.o. Vozač Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 26.07.2018

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja je osnovana pre više od 10 godina , a čija je pretežna delatnost trgovina na veliko pićima.

U asortimanu proizvoda su brendovi: “Mg Mivela”, “Jana”, “Pro Sport”, “Sensation”, “Sky”, i mnogi drugi.

Kompanija smo koja neprestano stremi proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u svom portfoliju. Mi dosledno primenjujemo ustanovljeni sistem vrednosti, kao i kriterijume nagrađivanja i daljeg usavršavanja zaposlenih, i uvek optimistično i energično gledamo u budućnost koja je pred nama.

Imamo potrebu za novim članom našeg uspešnog tima, koji će deliti sa nama naše vrednosti i primenjivati ustanovljena načela poslovanja,
usled čega raspisujemo konkurs za popunjavanje upražnjenog radnog mesta:

VOZAČ

(kamiona – dostavnog vozila)
Mesto rada: Beograd i Novi Sad

Profil kandidata:

  • Profesionalna opredeljenost i posvećenost poslu
  • Odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada
  • Preciznost, tačnost i pouzdanost

Uslovi:

  • III-IV stepen stručne spreme
  • minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno u distribuciji robe široke potrošnje
  • vozačka dozvola B i C kategorije i važeće lekarsko uverenje o zdravstvenoj osposobljenosti za upravljanje vozilima ove kategorije
  • da protiv kandidata nije izrečena mera zabrane upravljanja motornim vozilom
  • posedovanje validnog uverenja da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak
  • smatraće se kao prednost poznavanje pravilnog korišćenja tahografa

Osnovna zaduženja:

  • upravljanje vozilom i staranje o održavanju, opremi i čistoći vozila
  • svakodnevna provera tehničke ispravnosti vozila pre i posle rada i obaveštavanje nadređenih o tehničkim nedostacima
  • učestvovanje u utovaru i istovaru robe, i overavanje tovarnog lista nakon utovara
  • isporuka robe po dobijenom nalogu i redosledu
  • poznavanje i dosledno poštovanje saobraćajnih i lokalnih komunalnih propisa

Za uzvrat nudimo:

  • radni odnos i prijavu na sistem socijalnog osiguranja
  • redovnu zaradu
  • rad u dinamičnom okruženju

Ako vidite sebe kao novog člana naše kompanije i našeg uspešnog tima, prijavu uz obavezno dostavljanje biografije (CV) možete slati isključivo elektronskim putem, najkasnije do  godine.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

Postavljeno pre 8 dana i 5 sati
Broj pregleda: 93